
Kabouterpad Amerongse Berg
Zet je kaboutermuts op, doe kabouteropdrachten en haal je kabouterdiploma!
Diep in de bossen wonen kabouters in kleine huisjes. De kabouters zijn altijd druk in de weer. Verstoppertje spelen, hutten bouwen, met de dieren kletsen of een lange boswandeling maken. Meld je aan bij de receptie, zet een rode muts op en voer de verschillende opdrachten uit. Wie weet ontvang jij een kabouterdiploma! Kom jij ook speuren naar de kleine bosbewoners?
Je kunt het kabouterpad wandelen tijdens de openingstijden van Landal Amerongse Berg.
Klik op de roze button voor meer info over deze activiteit in de Beleefweek!
Meer inspiratie


Heel veel speelpret in de meivakantie
Bij Speelboerderij De Happyfarm kun je lekker spelen; binnen en buiten volop speelplezier!
Beleef een avontuurlijke meivakantie in de natuur
Bij Het Groene Huis in Amersfoort valt er van alles te beleven en te ontdekken in de meivakantie
Speeltuin en restaurant
Kom spelen in de natuurspeeltuin en lekker eten en drinken bij café restaurant SoesterdalBlogs & inspiratie
Alle blogs
10x restaurants om te lunchen mét speelhoek
Lekker lunchen met de kids? Wij hebben de leukste restaurants mét speelhoek voor je op een rijtje gezegd. Hier kun jij heerlijk genieten van wat lekkers terwijl de kids zich vermaken. Eet smakelijk!
5x leuke natuurspeeltuinen
De meeste kinderen zijn geen stilzitters, die van ons al helemaal niet! Tijd om op zoek te gaan naar de állerleukste natuurspeeltuinen in de omgeving van Amersfoort en Gelderse Vallei. Speeltuinen midden in de natuur, vaak met waterpomp, boomstammen, klauter-en hang objecten. Kinderen kunnen hun eindeloze energie lekker kwijt én heerlijk buitenspelen.
Vier de meivakantie met deze toffe tips!
Pasen, Koningsdag en meivakantie....wat een feest al die vrije dagen! Wat zijn jullie plannen? Hieronder vind je leuke uitjes om er een topvakantie van te maken. Heel veel plezier. Fijne dagen!