Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Vlindertuin Leusden

Het is weer zomer, de vlinder- en bijentuin van Leusden is open. Kom kijken en geniet van de vlinders.

De vlindertuin is een groene oase van rust, vol kleuren en geuren van steeds weer andere bloemen.

Hoeveel vlinders kan jij spotten in de vlindertuin? 

De Vlinder- en bijentuin heeft een leuke vlinderroute, waarbij je langs informatieborden komt met weetjes over bijen en vlinders. Ook zijn er vrolijke vogelhuisjes met leuke weetjes. Puzzel mee, in elke huisje zie je een letter.

Welk woord kun je daarmee maken?

Klik op de roze websitebutton voor meer info.

Foto: Jaap Bouwman

Meer leuke ideeën voor kinderactiviteiten in de open lucht, kijk op Kidsproof.nl

Vlindertuin Leusden

3833 BM Leusden

Openingstijden Klik op de roze button voor meer info en tijden
Prijs Gratis

Lijstjes voor Amersfoort

Meer inspiratie

Grebbelinie speurtocht!

Ontdek het Grebbelinie Bezoekerscentrum in Renswoude met een interactieve speurtocht voor jou en de kids

Dolfijne meivakantiekorting!

Ontdek de wondere waterwereld van dichtbij in het Dolfinarium. Nu voor 5 personen maar 75 euro entree.

Spelen op de boerderij

In de meivakantie is speelboerderij De Happyfarm vaker én langer open! Kom eindeloos spelen en genieten

Nieuw! Music Machines & Me

Vier de meivakantie in Museum Speelklok met een nieuwe presentatie en muzikale workshops!

Uitgelicht

Kinderherdenking 4 mei livestream in Madurodam

Spannend en indrukwekkend het Verzetsmuseum junior

Blogs & inspiratie

Alle blogs

21 toffe tips voor de meivakantie!

Bijna meivakantie. Wat zijn jullie plannen? Er zijn namelijk ontzettend veel leuke uitjes voor het hele gezin. Hieronder vind je inspiratie bij jou in de buurt of ietsjes verder weg om er een topvakantie van te maken! Vergeet niet om ook onze Uitagenda te checken. Deze vullen we dagelijks met leuke uitjes.

Een dagje spetterpret met je kids in het Dolfinarium

Vorig jaar zomer gingen onze Kidsproof reporters naar het waterdierenpark Dolfinarium Harderwijk. En eerlijk is eerlijk… we hadden niet verwacht dat we zó dicht bij zeezoogdieren zouden komen in Nederland!

18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!

Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

12 tips om geld te verdienen met kleedjesmarkt op Koningsdag

27 april is het Koningsdag! Hoe kunnen de kids op een makkelijke manier een leuk centje verdienen op Koningsdag? Lees hier onze 12 favorieten!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief