Bezoek de Koppelpoort
Deze sprookjesachtige land- en waterpoort uit 1400 was onderdeel van de voormalige stadsmuur.
Deze sprookjesachtige land- en waterpoort uit 1400 was onderdeel van de voormalige stadsmuur.
In de Koppelpoort is te zien hoe in de middeleeuwen de stad werd afgesloten met het balkenschot, dat je als bezoeker zelf in het water kunt laten zakken. Een rondleiding leert je meer over raddraaiers en andere wetenswaardigheden.
Een cultureel en educatief kinderuitje.
De Koppelpoort is op afspraak te bezoeken met een groep vanaf 8 personen.
VVV Amersfoort
Breestraat 1
3811 BH Amersfoort
Openingstijden
Op afspraak.Prijs
€ 2,00 voor kinderen t/m 14 jaar.
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Amersfoort
Meer inspiratie
Kinderboerderij Veenweide
Bij Balans kinderboerderij Veenweide valt altijd wat te beleven tussen de dieren of in de speeltuin
Lepeltje Lepeltje Festival Amersfoort
Foodtrucks, muziek, kindervertier en meer. Schuif gezellig aan bij Lepeltje Lepeltje tijdens Pinksteren
Speeltuin, terras en een prachtige omgeving
Bij dit restaurant is het echt genieten! Eten, drinken en de kids lekker spelen bij restaurant SoesterdalBlogs & inspiratie
Alle blogs
7 x restaurants met terras en speeltuin in de regio Amersfoort!
Stel je voor: vrienden en familie zitten gezellig te eten en te drinken in het restaurant of op het terras, terwijl de kids eindeloos spelen in de speeltuin. Wij zetten 7 leuke adresjes op een rij in in regio Amersfoort. De volwassenen relaxed en kids blij!
5x Stoere uitjes in regio Amersfoort
Is jouw koter niet bang voor hoogtes, bergen en klimparcours en dol op stoere activiteiten? Deze uitjes in de regio zijn ideaal voor dappere kids. Klaar voor actie? GO!
8 leuke locaties om te wandelen met kids in de Gelderse Vallei
Begin de dag met een heerlijke wandeling in de frisse buitenlucht. Wij hebben 8 leuke locaties om te wandelen met kids voor je verzameld. Ontdek de prachtige natuur van de Gelderse Vallei, misschien spot je ook nog een paar wilde hertjes of kleurrijke vogels. Veel wandelplezier!