
Waterdiertjes vangen
Ga op zoek naar waterdiertjes tijdens deze leuke familie excursie bij De Groene Belevenis!
Op zaterdag 14 juni is er een leuke familie excursie bij De Groene Belevenis. Vandaag kun je namelijk waterdiertjes komen vangen.
Op pad in de natuur
De Schoolsteegbosjes vormen een bijzonder en waterrijk natuurgebied. Tijdens deze excursie ga je het leven in het water in dit gebied beter bekijken. Na een korte introductie over de Schoolsteegbosjes en haar bewoners kunnen de kids onder begeleiding onderzoek doen in een van de drie poelen in het gebied. Welke waterdieren komen jullie tegen en zijn er verschillen tussen de poelen?
Meedoen? Meld je dan aan via de roze button!
Kijk voor nog meer leuke natuur-uitjes ook eens op onze eropuit-pagina!
Data:
- zaterdag 14 juni 2025
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
Stichting De Groene Belevenis
Hamersveldseweg 105
3833 GN Leusden
Openingstijden
14.00 tot 16:00 uurPrijs
GratisToon op kaart
Meer inspiratie


100 jaar Fietsend Nederland
Nieuw!Transportfiets, bakfiets en nog veel meer fietsen zie je tijdens deze nieuwe expositie op de Veluwe
Lepeltje Lepeltje Festival Amersfoort
Foodtrucks, muziek, kindervertier en meer. Schuif gezellig aan bij Lepeltje Lepeltje tijdens Pinksteren
Ga je mee naar buiten?
Blote voetenpad, waterdiertjes speuren, interactieve wandelingen en meer!Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Natuuruitjes en buiten activiteiten met kinderen
Het is heerlijk weer om naar buiten te gaan en de prachtige natuur in en om Amersfoort te ontdekken. Op zoek naar een tof natuuruitje of leuke buitenactiviteit voor je kinderen? Lees dan snel verder.
Sudbury Kinderopvang Amersfoort: vrijheid om te groeien!
Op zoek naar een kleinschalige, inspirerende kinderopvang waar jouw kind vrij kan ontdekken, spelen en leren in eigen tempo?
Top 8 uitjes voor kids op de Utrechtse Heuvelrug
Heb je zin in actie, buiten spelen, de natuur ontdekken, chillen en lekker eten? Kom dan een dagje of weekend naar de Utrechtse Heuvelrug! Hier wordt iedere dag een avontuur. Er valt in dit mooie stukje Midden-Nederland vol bos, hei, duinen en kastelen zo veel te beleven. Wat precies? Je leest het hier!