Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

KunstKijkRoute

Elke 3e zondag van de maand is er Kunst Kijk Route in Amersfoort, ateliers zijn dan geopend voor publiek.

Ateliers van alle deelnemende kunstenaars zijn dan geopend voor het publiek. Zowel in de binnenstad als in een aantal buitenwijken.
Ook een aantal galeries is op die dag geopend.

Op de website van de KunstKijkRoute kun je een plattegrond downloaden met alle deelnemers.

Overal waar de vlag uithangt kun je vrijblijvend binnenlopen.

‘Ontvouw elke dag als een bloem’ is een kunstwerk van Ellen Faber (Fabers-reminder.blogspot.com).

Het schilderij van de twee elfjes is een kunstwerk van Corrie Crezée (www.corriecrezee.nl).

Meer kunst voor kinderen vind je op Kidsproof.nl

werkgroep KunstKijkRoute

Openingstijden Van 14.00 tot 17.00 uur.
Prijs Gratis
Mail direct

Mail direct naar werkgroep KunstKijkRoute

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Meer inspiratie

Heel veel speelpret op de boerderij

Bij Speelboerderij De Happyfarm kun je lekker spelen; binnen en buiten volop speelplezier in vakantie

Ontdek oude ambachten in de vakantie

Ontdek ambachten van vroeger en bewonder de expositie '100 jaar Fietsend Nederland'

Op avontuur deze zomer

Ontdek deze zomervakantie het Nationaal Militair Museum en doe mee met de stoere activiteiten!
Korting

Zomertip voor het hele gezin!

Op zoek naar een superleuk, leerzaam en koel uitje deze zomervakantie? Dan is dit jouw tip!

Uitgelicht

Zomerpaleis

Zomer bij Pathé | Koel chillen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!

Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!

18 tips voor de zomervakantie in regio Amersfoort en Gelderse Vallei

Yes, zomervakantie! Lekker niet de wekker zetten en vooral heel veel leuke dingen samen doen. Wij hebben alvast 18 toffe zomertips voor je verzameld. Van dierenuitjes, museumbezoek of plonsen in een zwembad tot natuurtips, gezellige speellocaties en meer. Lees je mee?

Zomeruitjes door heel NL

Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!

Wat is er allemaal te doen bij recreatiegebied Zeumeren?

Wanneer er weer van die warme zonnige dagen aanbreken is recreatiegebied Zeumeren bij ons favoriet. Lekker afkoelen en zwemmen met het hele gezin. Maar wist je dat naast het zwemmen er nog veel te beleven is in dit groenrijke gebied van Leisurelands? Wij delen onze favoriete tips.