KunstKijkRoute
Elke 3e zondag van de maand is er Kunst Kijk Route in Amersfoort, ateliers zijn dan geopend voor publiek.
Ateliers van alle deelnemende kunstenaars zijn dan geopend voor het publiek. Zowel in de binnenstad als in een aantal buitenwijken.
Ook een aantal galeries is op die dag geopend.
Op de website van de KunstKijkRoute kun je een plattegrond downloaden met alle deelnemers.
Overal waar de vlag uithangt kun je vrijblijvend binnenlopen.
‘Ontvouw elke dag als een bloem’ is een kunstwerk van Ellen Faber (Fabers-reminder.blogspot.com).
Het schilderij van de twee elfjes is een kunstwerk van Corrie Crezée (www.corriecrezee.nl).
Meer kunst voor kinderen vind je op Kidsproof.nl
werkgroep KunstKijkRoute
Openingstijden
Van 14.00 tot 17.00 uur.Prijs
Gratis
Mail direct
Lijstjes voor Amersfoort
Blogs & inspiratie
Alle blogs
4 x leuke unicorns traktaties om zelf te maken
Unicorns zijn bij veel kinderen razend populair. Superleuk om deze unicorn-traktaties met je verjaardag uit te delen! In de klas of gewoon lekker thuis. Ze zien er mooi uit en zijn ook nog eens ontzettend lekker!
9x leuke boswandelingen met kinderen
Mooie boswandelingen met kinderen maak je in de prachtige bossen in regio Amersfoort. Wij hebben de leukste wandelbossen en -routes voor je op een rijtje gezet!
Vogelvoer maken: Dat kan iedereen!
Zelf vogelvoer maken is vrij eenvoudig en hartstikke leuk. En daarna vogeltjes spotten. Vink, mees, merel: zie jij het verschil?