
Wielervereniging Eemland
Droom je ervan om een wielrenner- of renster te worden? Lijkt wielrennen je leuk om te doen?
Lijkt wielrennen je leuk om te doen? Om kennis te maken kun je een paar weken als proeflid meedraaien met de trainingen.
Hiervoor zijn een aantal “instroommomenten” waarop je kan beginnen aan een blok met allemaal instromers.
Een fiets en een helm kun je, tegen een kleine vergoeding van € 10,00 , eventueel lenen van de club.
Je kunt daarna, als je het leuk vind, lid worden en gaan trainen voor wedstrijden.
Wielervereninig Eemland
Sportpark Zielhorst 2
3822 ZT Amersfoort
Openingstijden
De instroom momenten zijn voor kinderen van 8 tot 12 jaar.Dinsdag 7 mei, Dinsdag 4 juni en Dinsdag 3 september (ATB) winterseizoen
Meld je van te voren aan zodat er genoeg leenfietsen zijn bij info@wveemland.nl
Prijs
€ 45, 00 per jaar
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
18 tips voor de zomervakantie in regio Amersfoort en Gelderse Vallei
Yes, zomervakantie! Lekker niet de wekker zetten en vooral heel veel leuke dingen samen doen. Wij hebben alvast 18 toffe zomertips voor je verzameld. Van dierenuitjes, museumbezoek of plonsen in een zwembad tot natuurtips, gezellige speellocaties en meer. Lees je mee?
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!
Wat is er allemaal te doen bij recreatiegebied Zeumeren?
Wanneer er weer van die warme zonnige dagen aanbreken is recreatiegebied Zeumeren bij ons favoriet. Lekker afkoelen en zwemmen met het hele gezin. Maar wist je dat naast het zwemmen er nog veel te beleven is in dit groenrijke gebied van Leisurelands? Wij delen onze favoriete tips.