
Koffie, eten en spelen
Kom gezellig langs om te ontbijten, lunchen en te shoppen bij ZUID terwijl de kids lekker spelen.
Deze leuke hotspot in Amersfoort is onlangs geopend. ZUID, coffee, food en goods zit op de kruising Leusderweg en de van Campenstraat in Amersfoort.
Een gezellig plek waar je heerlijk kunt ontbijten, lunchen of een heerlijke koffie kunt halen. De taarten zijn ook heerlijk om in te bijten.
Voor kleine kinderen is er zowel binnen als buiten een leuke speelplek en ze hebben een speciaal kindermenu, waaronder een bordje knabbelgroente.
En superleuk! Ze hebben een groot gedeelte ingericht als woonwinkel waar je ook leuke spullen kunt kopen.
Voor kinderen organiseren ze regelmatig workshops.
Klik voor meer meer info op de roze websitebutton.
Tip: Iets verderop aan de Leusderweg zit de Algemene Boekhandel met leuke (voor)leesboeken en speelgoed.
ZUID- coffee, food en goods
Van Campenstraat 55
3818 BB Amersfoort
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!
Zomeruitjes door heel NL
Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!
18 tips voor de zomervakantie in regio Amersfoort en Gelderse Vallei
Yes, zomervakantie! Lekker niet de wekker zetten en vooral heel veel leuke dingen samen doen. Wij hebben alvast 18 toffe zomertips voor je verzameld. Van dierenuitjes, museumbezoek of plonsen in een zwembad tot natuurtips, gezellige speellocaties en meer. Lees je mee?