Zwemmen en waterpolo
Wil je lekker zwemmen, wedstrijdzwemmen of een partijtje waterpolo spelen?
Ben je geïnteresseerd in of gewoon nieuwsgierig naar twee van de meeste gezonde en leukste sporten die er zijn: zwemmen en waterpolo? Kom dan eens langs tijdens een training in zwembad Hoogland of in het Sportfondsenbad Amersfoort. Iedereen mag 2 keer gratis meetrainen voordat je besluit of je lid wilt worden.
Bij de jeugd wordt er tijdens P-zwemmen geoefend voor de diverse basisdiploma’s en technieken voor gevorderd zwemmen. Daarbij worden meerdere zwemslagen getraind, maar komen ook speciale vaardigheden aan bod, zoals bijvoorbeeld snorkelen.
De wedstrijdafdeling traint met het doel om op wedstrijden de beste tijd neer te zetten. Tijdens de trainingen wordt extra aandacht besteed aan techniek en uithoudingsvermogen.
De ultieme uitdaging is om de opgedane vaardigheden tijdens officiële wedstrijden om te zetten in een persoonlijke toptijd, een zogenaamd ‘Persoonlijk Record’.
ZPC Amersfoort
Bisschopsweg 175
3817 BT Amersfoort
Prijs
zie de website voor meer informatieToon op kaart
Lijstjes voor Amersfoort
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste tips bij recreatiegebied Veluwe aan Zee
Strand Horst en Strand Nulde zijn in regio Amersfoort bekende locaties en populair bij veel gezinnen en watersportliefhebbers. Dat je bij deze recreatiegebieden van Leisurelands kan zwemmen en surfen is bij de meesten wel bekend, maar wist je dat de stranden nu een nieuwe naam hebben: ‘Veluwe aan Zee’.
26x zomeruitjes met kids door heel Nederland
Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.
Vakantie vol avontuur op De Utrechtse Heuvelrug
Op zoek naar een plek waar de kinderen eindeloos kunnen spelen en jullie zelf ook genieten? Van een spontaan weekendje weg tot een heerlijke zomervakantie, op De Utrechtse Heuvelrug zit je goed! Trek je wandelschoenen aan, spring op de fiets of ontdek samen de natuur en sfeervolle dorpjes.