
Zwemmen met een beperking
Niet alle kinderen kunnen leren zwemmen tijdens de reguliere zwemlessen, in zwembad de Duker.
Ook voor kinderen met een beperking of gedragsstoornis is het belangrijk en leuk om te leren zwemmen. Speciaal voor deze kinderen heeft SRO zwemles in een kleiner groepsverband. De kinderen leren zichzelf te redden in het water en wellicht zwemslagen. Als een kind aan bepaalde eisen voldoet, kan ook hij afzwemmen voor het diploma
De zwemles duurt een half uur, er zijn maximaal 6 kinderen in een groep.
De les wordt gegeven door een ervaren zwemdocente.
Na de les is er even gelegenheid om te praten over de vorderingen.
Meer informatie bij de receptie.
Andere lokaties waar je kan leren zwemmen met een beperking vind je op Kidsproof.nl
Zwembad de Duker
Bikkersweg 96
3752 WV Bunschoten-Spakenburg
Openingstijden
Toon op kaart
Meer inspiratie


Krav Maga voor kids
Zelfvertrouwen krijgen, voor je zelf opkomen en je lekker fit voelen? Geef je op voor Kids Krav Maga!
Telekids Musicalschool
Kom zingen, dansen en acteren bij Telekids Musicalschool in Amersfoort
Cursus Scholen in de Kunst
Lekker dansen, schilderen, toneel spelen of muziek maken? Dat doe je bij Scholen in de Kunst.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Museumuitjes door heel Nederland
Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kun je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!
Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland
Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
Herfststukjes- Jeugdtheater festival in de herfstvakantie
Herfstvakantie, dus tijd voor festival Herfststukjes! Met knotsgekke fantasievolle voorstellingen, spetterend muziektheater en hippe dans. Voorstellingen voor peuters, maar ook voor beginnende pubers en natuurlijk voor alle ouders, opa’s en oma’s. Ga je mee naar het theater?