Zwembad de Duker
In Bunschoten/Spakenburg vind je een leuk zwembad met spannende glijbaan en whirlpool
Aan de rand van Bunschoten/Spakenburg ligt de Duker. Het zwembad heeft zowel zwem- en recreatiemogelijkheden binnen als buiten. Naast recreanten komen dagelijks veel leskinderen, aquasporters, senioren en clubleden naar het bad.
Een greep uit het aanbod:
•een 25-meterbad binnen met een gedeeltelijk beweegbare bodem
•een speels vormgegeven recreatiebad met een stroomversnelling en waterparaplu’s
•een peuterbadje, een whirlpool én spannende interactieve glijbaan die voor een deel buiten het bad loopt.
•Vanuit het hele bad is zicht op de ligweide met klim- en klautertoestellen en een leuk peuterbadje.
Zwembad de Duker heeft een gezellige zwemmersbar voor binnen en buiten. Het zwembad is goed bereikbaar en er is ruimschoots gratis parkeergelegenheid. Waardevolle voorwerpen kun je opbergen in de kluisjes.
Meer zwembaden bij jou in de buurt vind je op Kidsproof.nl
Bekijk hier de interactieve glijbaan in het zwembad.
Zwembad de Duker
Bikkersweg 96
3752 WV Bunschoten-Spakenburg
Openingstijden
Kijk voor de actuele openingstijden op de siteToon op kaart
Lijstjes voor Amersfoort
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Een weekendvullend programma in Zeist!
Een dagje of weekend weg op de Utrechtse Heuvelrug? Wij gingen je voor! We bezochten de Pyramide van Austerlitz, verbleven op Vakantiepark De Krakeling, genoten van de prachtige natuur en zagen de tijd voorbij vliegen.
19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL
Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)
Getest: Vakantiepark De Krakeling
Midden in de prachtige bossen van Zeist ligt Vakantiepark De Krakeling. We hadden al vaker enthousiaste verhalen over dit vakantiepark gehoord, dus hoog tijd om het zelf eens te ervaren! We pakten onze spullen en gingen er met het gezin een nachtje naartoe. En daar kregen we zeker geen spijt van. Lees alles over onze ervaring!