
Zwembad de Octopus
Zwembad de Octopus in Leusden heeft een 25-meter bad,glijbaan wildwaterbaan en peuterbadje.
Zwembad de Octopus is een modern bad met veel mogelijkheden voor waterrecreatie en -activiteiten. Of je nou graag baantjes trekt of juist gek bent op glijbanen, wildwaterkreken en stroomversnellingen, bij dit zwembad van SRO zit je goed.
Octopus heeft drie bassins.
– Een 25-meterbad en een doelgroepenbad (watertemperatuur minimaal 33 graden Celsius). Perfect voor banen zwemmen, lessen en trainingen.
-Voor ontspanning en recreatie is er het speelse recreatiebad met bubbelbanken, whirlpool, wildwaterkreek, fonteinen, een klein gedeelte waar je naar buiten kunt zwemmen en een 60 meter lange glijbaan met licht- en geluidseffecten.
– Het peuterkleuterbad met een Octopusglijbaantje is gereserveerd voor de allerkleinsten.
– Bij mooi weer gaan de deuren naar het buitenterrein open, waar voor de kleine kinderen twee kleine buitenbadjes zijn.
Voor een hapje en een drankje kun je terecht in de gezellige restorette.
Het zwembad is met de fiets goed bereikbaar en er is voldoende gratis parkeergelegenheid. Waardevolle voorwerpen berg je natuurlijk veilig op in de kledinglockers.
Naast een sportief kinderuitje, kun je hier ook terecht voor zwemlessen. Lessen voor baby’s en peuters met hun ouders, zwemlessen voor het nationale zwemdiploma of aquasports-trainingen.
Meer leuke zwemplekken met kinderen vind je op Kidsproof.nl
Zwembad de Octopus
Bavoortseweg 9
3833 BM Leusden
Prijs
Zie website van de OctopusToon op kaart
Meer inspiratie


Beleef een avontuurlijke meivakantie in de natuur
Bij Het Groene Huis in Amersfoort valt er van alles te beleven en te ontdekken in de meivakantie
Speeltuin en restaurant
Kom spelen in de natuurspeeltuin en lekker eten en drinken bij café restaurant Soesterdal
Nieuw: Kamperen bij een speelboerderij
Overnacht in safaritent of in je eigen kampeermiddel op deze leuke speelboerderij op de Veluwe!Blogs & inspiratie
Alle blogs
20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen
Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland
5x leuke natuurspeeltuinen
De meeste kinderen zijn geen stilzitters, die van ons al helemaal niet! Tijd om op zoek te gaan naar de állerleukste natuurspeeltuinen in de omgeving van Amersfoort en Gelderse Vallei. Speeltuinen midden in de natuur, vaak met waterpomp, boomstammen, klauter-en hang objecten. Kinderen kunnen hun eindeloze energie lekker kwijt én heerlijk buitenspelen.
Vier de meivakantie met deze toffe tips!
Pasen, Koningsdag en meivakantie....wat een feest al die vrije dagen! Wat zijn jullie plannen? Hieronder vind je leuke uitjes om er een topvakantie van te maken. Heel veel plezier. Fijne dagen!