Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Zwemles met Octi

Met al het water in Leusden kun je met zwemmen niet vroeg genoeg beginnen!

De zwemlessen zijn bedoeld voor kinderen vanaf 4 jaar en leiden op tot het landelijke erkende Zwem A-B (C)
 
Het A-diploma wordt behaald nadat de vijf verschillende zwemniveaus zijn doorlopen. Je kunt kiezen uit lessen van 2x 40 min of 45 minuten
 
Daarnaast is er een groep, waarin les wordt gegeven aan wat oudere kinderen. Deze lessen zijn bedoeld voor kinderen vanaf 6 jaar en ouder en leiden ook op voor het landelijk erkende Zwem A-B (C). 
 
Een onderdeel van het zwemlespakket is Octi. Octi is een drijfoctopusje met diverse losse onderdelen. Octi is voor alle kinderen die starten met particuliere zwemles en bedoeld om de stappen van het A en B diploma visueel te ondersteunen. Na iedere stap krijgt het  kind een stukje van Octi. Bij het B diploma is Octi compleet.
 
Er zijn wachtlijsten, geef jouw kind(eren) daarom tijdig op, dit kan vanaf 3 jaar.
 Je koopt het AB-zwempakket. Heb je alles betaald, dan komen er verder geen kosten meer bij, ongeacht hoe lang jouw kind bij ons zwemt.
Verder zwemmen voor het C diploma kan natuurlijk altijd, dit zit niet bij het pakket inbegrepen. 

Andere lokaties voor zwemlessen vind je op Kidsproof.nl

Zwembad de Octopus

Bavoortseweg 9

3833 BM Leusden

Openingstijden Kijk op de website van de Octopus
Prijs kijk op de site bij tijden-en-tarieven
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Zomerpaleis

Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De leukste gezinsuitjes op de Veluwe

Ontdek deze leuke uitjes met kinderen op de Veluwe!

Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!

Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!

18 tips voor de zomervakantie in regio Amersfoort en Gelderse Vallei

Yes, zomervakantie! Lekker niet de wekker zetten en vooral heel veel leuke dingen samen doen. Wij hebben alvast 18 toffe zomertips voor je verzameld. Van dierenuitjes, museumbezoek of plonsen in een zwembad tot natuurtips, gezellige speellocaties en meer. Lees je mee?

De leukste tips bij recreatiegebied Veluwe aan Zee

Strand Horst en Strand Nulde zijn in regio Amersfoort bekende locaties en populair bij veel gezinnen en watersportliefhebbers. Dat je bij deze recreatiegebieden van Leisurelands kan zwemmen en surfen is bij de meesten wel bekend, maar wist je dat de stranden nu een nieuwe naam hebben: ‘Veluwe aan Zee’.