Verwarmt Openlucht Zwembad
Zwembad ´t Willaer is een heerlijk verwarmt openlucht zwembad in Scherpenzeel!
Zwembad ‘t Willaer is een verwarmd openlucht zwembad gelegen aan de rand van Scherpenzeel. Met een peuterbad, kinderspeeltuin, ondiep bassin met een 42 meter lange glijbaan, wedstrijdbad met 2 duikplanken (1 en 3 meter hoog), velden voor diverse balspelen, kiosk voor versnaperingen en diverse zonneweiden (met schaduwplekken), een perfecte plek om lekker te vertoeven.
Zwem-ABC
Kinderen die op 1 mei 6 jaar of ouder zijn, kunnen de zwem-ABC lessen volgen in het zwembad. Met drie lessen in de week halen de meeste kinderen in één seizoen hun zwemdiploma. De zweminstructeurs zijn gecertificeerd en het zwembad is licentiehouder van de Nationale Zwemdiploma’s, afgegeven door de Nationale Raad Zwemveiligheid.
Klik op de roze websitebutton voor meer informatie over het verwarmde openlucht zwembad ´t Willaer!
Tip: Mis nooit meer de leukste activiteiten en dagjes uit in en om Amersfoort door je aan te melden voor onze online nieuwsbrief!
Zwembad ´t Willaer
De Breelaan 6
3925 HX Scherpenzeel
Openingstijden
Zie websitePrijs
€ 5,- per persoon€ 3,- tussen 7-10u of 18-20u
€ 45,- 10-badenkaart 2019
(kinderen tot 2 jaar gratis)
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Sinterklaas intochten in regio Amersfoort & Gelderse Vallei
Op zaterdag 15 november 2025 vaart Sinterklaas en zijn Pieten Nederland weer binnen met zijn Pakjesboot. Dit jaar komt hij aan op Texel, maar waar en wanneer komt hij aan in regio Amersfoort & Gelderse Vallei? We hebben een overzicht gemaakt waar je de goedheiligman en zijn gevolg kan ontmoeten.
9x leuke boswandelingen met kinderen
Mooie boswandelingen met kinderen maak je in de prachtige bossen in regio Amersfoort. Wij hebben de leukste wandelbossen en -routes voor je op een rijtje gezet!
6 supertips voor een dagje Harderwijk met kinderen!
Ontdek 6 leuke, kindvriendelijke uitjes in Harderwijk! Van klimbos en bowlen tot theater en museum – perfecte inspiratie voor een dagje uit met (klein)kinderen.