Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Monkey Town Amsterdam Noord

Weer of geen weer, bij Monkey Town kan je altijd de aap uithangen in hun overdekte speelparadijs.

Bij Monkey Town Amsterdam Noord kan je fijn overdekt spelen! Heerlijk de aap uithangen zonder dat je last hebt van het weer, op welke dag van de week dan ook. Dat is wat je kunt doen bij Monkey Town op Sportpark Kadoelen in Amsterdam Noord. Het ruime speelparadijs is daar dagelijks geopend vanaf 10 uur. 

Unieke en innovatieve attracties
Bij Monkey Town Amsterdam Noord zijn er talloze interactieve attracties en elementen. Daarnaast zijn er in dit speelparadijs ook innovatieve attracties en elementen. Zo kunnen kids de strijd met elkaar aangaan op de Ninja Run. Natuurlijk zijn er ook trampolines en Monkey Town heeft interactieve elementen aan de wanden toegevoegd, die het springen nog leuker maken. In de interactieve ballenbak vind je een groot scherm en een uitdagend snelheidsspel. In het grote speeltoestel vind je onder andere pratende elementen en een spannend knoppenspel, wat je door het speeltoestel voert. 

Monkey Town is ook ideaal voor kinderfeestjes! Wie wil nou niet z’n verjaardag vieren in een speelparadijs?

De vestiging in Amsterdam Noord heeft een opvallend gezellig en fris interieur, dus dat is fijn vertoeven. Ook vind je er een diverse menukaart. Geniet van een heerlijke kop koffie of thee als de kids zich vermaken.

De kids hoeven zich geen moment te vervelen in dit fijne speelparadijs. Kom langs en ontdek hoe leuk de attracties zijn!

Voor meer informatie klik je op de roze button.

Tip: In onze uitagenda vind je elke dag weer de leukste uitjes voor ouders met kids in en om Amsterdam.

Monkey Town Amsterdam Noord

Sportpark Kadoelen 4

1035 NB Amsterdam

Openingstijden Dagelijks geopend vanaf 10 uur
Prijs Zie website (via roze button)
Mail direct

Mail direct naar Monkey Town Amsterdam Noord

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Tip: leuke musicallessen

Monsters in het museum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Onvergetelijke kinderfeestjes voor feestvarkens in en om Amsterdam

Had je in de zomer ook een jarige? Of binnenkort een kinderfeestje vieren? We hebben hieronder weer superleuke verjaardagsfeestjes in en om Amsterdam verzameld. Veel plezier!

Dagje uit in de oude binnenstad van Amsterdam: deze 3 musea zijn verrassend leuk!

Een dagje Amsterdam met kinderen saai? Echt niet! Onze Kidsproofreporters bezoeken drie verrassende musea in de oude binnenstad van Amsterdam. Het leuke? Ze liggen allemaal op loopafstand van elkaar. Onderweg wandelen we langs de grachten, pakken we een terrasje en maken we van museum naar museum een gezellig avontuur. 

Naar het Van Gogh Museum met kids

Jonge kunstenaars opgelet! In het Van Gogh Museum is het hele jaar door van alles te beleven voor gezinnen. Hier zie je niet alleen bekende werken van de meester, maar ga je ook zelf aan de slag met verf en kwast tijdens de kinderworkshops! Een interactief museumbezoek gegarandeerd.

BACK TO SCHOOL tips

Het nieuwe jaar is weer begonnen! En dat betekent ook een nieuwe start voor de (sport)clubjes! Dé tijd om een leuke hobby voor je kind te ontdekken.

Wat een gave winactie weer! Klik door om mee te doen!

Ik doe mee!