Het BosTheater
Een openlucht theater in het Amsterdamse bos! Midden tussen het groen genieten van prachtig theater!
In het BosTheater zie je verschillende soorten theatervoorstellingen. De organisatie achter het theater vindt het belangrijk dat er laagdrempelige, actuele, uitbundige theatervoorstellingen zijn.
Daarnaast is er extra aandacht voor aanstormend talent. Zo krijgen ook zij een kans om zich te laten zien aan het publiek. En dit allemaal op een unieke en insprirerende locatie.
Activiteiten
De activiteiten van het BosTheater bestaan uit: Theater en BosLab 3X30 waarbij jonge theatermakers de kans krijgen een korte voorstelling te maken met het decor van de jaarlijkse voorstelling als uitgangspunt.
Naast deze activiteiten is het theater gastheer voor zo’n honderd vergaderingen, workshops, feesten en trouwerijen. Deze activitieten vallen onder de noemer BosBizz.
Publiek
Het publiek komt van heinde en verre, maar ook van om de hoek. De bezoekersaantallen van het BosTheater variëren enorm. Deze aantallen worden sterk beïnvloed door de weersverwachtingen zoals deze gecommuniceerd worden in de media. Vaak genoeg wordt er landelijk gewaarschuwd voor regen, terwijl de zon die avond in het theater lekker schijnt.
Kijk op de site voor de eerstkomende voorstelling! Daar vind je ook de mogelijkheid om te reserveren én een actuele weersvoorspelling.
PS. Het BosTheater heeft ook een restaurant waar je voor €25 een maaltijd hebt. Ook leuk zijn de picknickmanden. Kijk voor meer informatie op de site!
BosTheater
De Duizendmeterweg 7
1182 DC Amstelveen
Openingstijden
Zie de site voor meer informatie over de actuele voorstellingen. Het theater is alleen in de zomer geopend.Prijs
Zie de site.Toon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Lekker gymmen bij The Little Gym: wat een feest
Gymmen bij The Little Gym zorgt voor een grote dosis 'Serious fun'. Mijn dochter vond het vooral 'veel fun'. Maar de lessen zorgen ook voor een positieve sociale en fysieke ontwikkeling!
Spannend en indrukwekkend het Verzetsmuseum junior
Wat was het goed dat ik mijn twijfels opzij zette en naar het Verzetsmuseum Junior ging met de kids! Want het is een fantastisch opgezet museum dat op een goede manier vertelt over de oorlog en hoe kinderen toen leefden. Aanrader, zeker ook met opa of oma!
Leuke gezinsuitjes met Hemelvaart en Pinksteren
Wat zijn er veel leuke uitjes met Hemelvaart, Pinksteren en in mei: festivals, buitenuitjes, nieuwe pareltjes....