
Feestje in Ceramics Studio
Wil jij een ander feestje dan anderen? Dan is lekker creatief bezig zijn in Ceramics Studio een idee!
Voor een verjaardagsfeestje heb je de keuze tussen 2 workshops, beide duren 1 dagdeel en er zijn uitbreidingsmogelijkheden.
Workshop Servies beschilderen
Jullie gaan zelf een servies beschilderen met dieren, monsters en dino’s, sprookjesfiguren of ridders, indianen of elfjes. Je hebt ook de mogelijkheid om een eigen afbeelding op een servies te schilderen.
Iedereen beschildert een onderdeel van het servies (bekers, theekopjes, soepkommen of borden). Als jullie klaar zijn, gaat het servies de oven in. Hierdoor is het servies gebruiksklaar en vaatwasmachinebestendig. Het servies wordt op afspraak op een andere dag afgehaald. De workshop duurt ca. 1.5 uur.
Workshop Werken met klei
Jullie gaan van alles maken, dat kan zijn; een pot, een schaal, een kom, een wandtegel of relief, een dier- of mensfiguur of masker. Dit maken jullie door middel van keramische technieken. Je kan decoreren door te stempelen in de klei en door te tekenen en te krassen.
Het werk wordt in een later stadium gebakken waarna het dan opgehaald kan worden. De workshop duurt ca. 2 uur.
Beide workshops kunnen worden uitgebreid met:
. Demonstratie draaien op de elektrische draaischijf.
. Leren draaien op de elektrische draaischijf door de workshop deelnemers.
. De andere workshop.
Kijk op de site voor foto’s en meer informatie over beide workshops en de uitbreidingsmogelijkheden.
Ceramics Studio
Marnixstraat 201
1015 VR Amsterdam
Openingstijden
De workshops worden op afspraak de hele week gegeven.Prijs
De prijzen zijn per workshop verschillend en afhankelijk van het aantal deelnemende kinderen.Toon op kaart
Meer inspiratie


Feestje in de Pluktuin
Vier je kinderfeestje tussen de bloemen! Bij de Pluktuin Amstelveen is ieder seizoen iets te doen!
Fun Forest Feestje
Vier je kinderfeestje in de bomen, kom klimmen bij Fun Forest Amsterdam!
FunZone Speelparadijs
Ben je jarig? Vier je feestje in dit grote indoor speelparadijs vol attracties en spellen!Blogs & inspiratie
Alle blogs
16X Uitjes met Pinksteren en in juni
Jij al bedacht wat je met Pinksteren, Vaderdag en de andere dagen in juni gaat doen? Laat je inspireren door de tips die wij kregen!
Een middag Rijksmuseum met kids
In het Rijksmuseum is het hele jaar van alles te beleven voor gezinnen! Samen bewonder je de Nederlandse geschiedenis van 1200 tot nu, van de grootste kunstwerken tot de kleinste details. De familie-activiteiten maken een bezoekje actief, interactief en educatief!
Knutseltips voor vaderdag!
Een eigen gemaakte knutsel is toch altijd het aaaaaallerleukste met Vaderdag!
