
Clown op je verjaardag
Clown Gringo heeft een speciaal programma voor kinderverjaardagen! Komt hij ook bij jou?
Clown Gringo heeft een speciaal verjaardagsprogramma voor kinderen tussen de 5 en de 9 jaar. Het duurt 1,5 tot 2 uur. Het verjaardagsprogramma bestaat uit twee delen: een centraal gedeelte met een goochelshow en een ambulant gedeelte met ballonfiguren.
In de goochelshow speelt Gringo het verhaal uit van het onzichtbare toverkraantje. Hoewel het onzichtbaar is, komt er toch steeds echt toverwater uit. Daarmee krijgt de clown, maar ook de kinderen toverkracht. Er is echter een probleem: de clown blijkt allergisch te zijn voor het toverwater. En dat leidt tot grappige situaties!
Het tweede gedeelte is wat vrijer van opzet. Dan maakt Clown Gringo op een interactieve manier mooie balloncreaties voor de kinderen.
Het programma is prima geschikt voor optreden thuis in de huiskamer, maar kan aangepast met geluid ook in een zaaltje gedaan worden.
Kijk voor meer informatie over Clown Gringo, goochelaar Igor de Kort en Circus Brevis op de website. Klik door via de roze button.
Circus Brevis
1566 BD Assendelft
Openingstijden
In overleg.Prijs
Op aanvraag.Meer inspiratie


Game kinderfeestje
Bij Sir Winston Fun & Games kun je verschillende te gekke kinderfeestjes vieren!
Feestje in de Pluktuin
Vier je kinderfeestje tussen de bloemen! Bij de Pluktuin Amstelveen is ieder seizoen iets te doen!
Feestje bij You Kids
Combineer trampoline springen en spelen tijdens een feestje bij You Kids Amsterdam-Oost!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zomervakantie: 16 Musea met toffe gezinsactiviteiten
Bezoek deze vakantie een museum met je gezin! Deze musea in en om Amsterdam hebben speciaal voor families super leuke activiteiten deze zomervakantie!
30x Top zomervakantie uitjes in en om Amsterdam!
Hoera, VAKANTIE!!! Blijf jij in Amsterdam in de zomervakantie? Check snel deze super leuke tips voor uitjes, gezinsuitjes en vakantiekampen! Fijne vakantie!
Gratis en lowbudget uitjes in de zomervakantie
Een gezellige middag eropuit met de kinderen hoeft gelukkig niets te kosten. Er zijn heel veel uitjes voor kinderen in Amsterdam en omgeving helemaal (of bijna) gratis! Wij hebben een aantal leuke gratis en low-budget kinderactiviteiten verzameld.