Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

De VerbroerderIJ

Een moestuin, biggetjesverblijf en restaurant ineen: dat is de VerbroerderIJ in Amsterdam-Noord!

De hele buurt is welkom bij de VerbroederIJ. Op deze groene locatie vind je onder andere een MoestuinderIJ en Bloemenlint, Het BiggenverblIJf voor de lieve varkentjes Barry & Rosita en de klusplek De ZagerIJ. Al deze projecten zijn bedacht door en worden ook onderhouden door buurtbewoners.

Het terras aan de zonzij van ‘t IJ is op vrije inloop. Maar wees gerust, er is heel veel plek. Naast het terras zijn ook zitjes op het stadsstrand én in De MoestuinderIJ. Geniet van soepen, tosti’s en andere lunch- en hoofdgerechten. En er is heel veel zoets te bestellen, lekker voor de kids!

Regelmatig worden er gratis activiteiten voor en door buurtbewoners georganiseerd, zoals de BuurtmaaltIJd, spelletjesavond of de BurenBingo. Laat je kids de varkentjes een aai over hun bol geven en ontdek het terrein!

Klik voor meer info op de roze websitebutton!

Op zoek naar meer leuke uitjes met dieren? Dan kun je op deze pagina terecht!

De VerbroerderIJ

Johan van Hasseltweg 21

1021 KN Amsterdam

Openingstijden Zie website
Mail direct

Mail direct naar De VerbroerderIJ

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toon op kaart

Meer inspiratie

De geboorte van de stad

Ontdek het ontstaan van Amsterdam in het Stadsarchief: leer hoe de eerste Amsterdammers leefden!

OBA Boekstart

Geniet samen met je kleintje (0-4 jaar) van boeken met Boekstart van de OBA.

Wind ’n Wheels Amsterdam

Landzeilen, SUPPen, archery tag..het kan allemaal bij Wind 'n Wheels!

Black Cat Theatre

Theater voor kinderen vanaf 1 t/m 6 jaar. Speelse, beeldende en muzikale voorstellingen.

Uitgelicht

Een parel aan de kust!

FunZone: oneindig veel binnenpret

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Een middag Rijksmuseum met kids

In het Rijksmuseum is het hele jaar van alles te beleven voor gezinnen! Samen bewonder je de Nederlandse geschiedenis van 1200 tot nu, van de grootste kunstwerken tot de kleinste details. De familie-activiteiten maken een bezoekje actief, interactief en educatief!

16X Uitjes met Pinksteren en in juni

Jij al bedacht wat je met Pinksteren, Vaderdag en de andere dagen in juni gaat doen? Laat je inspireren door de tips die wij kregen!

Knutseltips voor vaderdag!

Een eigen gemaakte knutsel is toch altijd het aaaaaallerleukste met Vaderdag!

Festivals voor de hele familie

Op welk van deze zomerfestivals in Amsterdam ga jij deze zomer cultuur snuiven, muziek luisteren en rondstruinen?

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief