Kookkamp voor kinderen
Word een chefkok tijdens een vakantiekookkamp van Sterk in eten!
Bij Kinderkookschool Sterk in eten leggen kinderen de culinaire basis voor de rest van hun leven. In de schoolvakanties vinden er kooklessen plaats in Kas Keerweer, een oude kas die in gebruik is als groene buurtplek. Kinderen koken als het kan met kruiden en groenten uit de eigen tuin!
Soms 5, soms 2, soms 3 dagen.
Elke vakantie staat er weer een nieuw thema centraal. Aan het eind van de kookweek worden de nieuwe kookunsten geshowd in een Streetfoodmarkt, restaurant of pop up snackbar of patisserie. Iedere keer wat anders!
Fotograaf: Astrid Zuidema
Klik voor meer info en de data van de kookkampen op de roze button!
Op zoek naar leuke kinderclubjes? Check onze speciale clubjes-pagina!
Kinderkookschool Sterk in eten
Admiraal de Ruijterweg 19
1057 JT Amsterdam
Openingstijden
Zie websiteToon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Sfeervolle november en begin december uitjes
Donkere, korte dagen, lichtjes weer aan. Gelukkig zijn er heel veel leuke, sfeervolle uitjes deze tijd van het jaar
Alle Sinterklaas uitjes in Amsterdam
Pssst....Sint heeft dus zijn volledige agenda met ons gedeeld! Wil je weten waar hij de komende tijd te vinden is, bekijk dan snel zijn agenda!
Een middag Rijksmuseum met kids
In het Rijksmuseum is het hele jaar van alles te beleven voor gezinnen! Samen bewonder je de Nederlandse geschiedenis van 1200 tot nu, van de grootste kunstwerken tot de kleinste details. De familie-activiteiten maken een bezoekje actief, interactief en educatief!