Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kamp met pony’s en dieren

Ponykamp maar dan net even anders! Want bij Van Stal zijn nog veel meer dieren en daar kun je van leren!

Dieren zijn slimmer dan je denkt. Elk dier kan je wel iets aanleren. Maar ook wel iets van leren. Als het jou ook leuk lijkt om dieren te komen trainen dan is Combi Kamp Van Stal het vakantiekamp voor jou.

Wat ga je er allemaal doen?

-> Een parcours voor varkens maken; door een tunnel, over een hindernis, tussen het poortje van je benen door, een rondje draaien, op een krukje staan, achterwaarts lopen, voetballen en nog veel meer.
-> Spelen met paarden; voetballen met een paard, de panther walk, op de wip, hier-komen, samen rennen, target training, ergens op staan enz.
-> Trucjes doen met honden; een rondje draaien, over een hindernis springen, ergens onder door kruipen, target training, op een krukje staan, onder je poortje door, door een tunnel enz.

En natuurlijk vrienden maken en samen lunchen.

Het kamp is geschikt voor kinderen van 7 t/m 15 jaar.

Er is voorjaarsvakantiekamp, meivakantiekamp, zomerkamp en herfstvakantiekamp.

Voor meer informatie, klik door op de roze button.

Van Stal

Kostverlorenkade 25

1183 TL Amstelveen

Openingstijden 9:30 - 16:30 uur
Prijs Zie site
Mail direct

Mail direct naar Van Stal

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

ARTZUID Zomervakantiekamp

Tijdens het ARTZUID ART CAMP ga je in de zomervakantie 5 dagen lang aan de slag als echte kunstenaar!

Panasj Hockeykamp

Maak een vakantie lang herinneringen tijdens de drie- of vierdaagse hockeykampen van Panasj!

BaseCamp & Next Level Programmeerkamp | 7 t/m 12 jr

Uniek zomerkamp programmeren en websites ontwerpen bij De Programmeerschool. Ieder jaar een groot succes!

Nieuwe Meer Zomerzeilkamp

Wil jij leren zeilen én een week plezier hebben op het water? Meld je dan nu aan voor dit leuke zeilkamp

Uitgelicht

Tip: leuke musicallessen

Bezoek World of Dinos met korting!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Leuke gezinsuitjes met Hemelvaart en Pinksteren

Wat zijn er veel leuke uitjes met Hemelvaart, Pinksteren en in mei: festivals, buitenuitjes, nieuwe pareltjes....

Wij testten het Beleefpad in het Amsterdamse Bos!

Jaaa, hoera mooi weer! En eindelijk tijd om het gloednieuwe Beleefpad in het Amsterdamse Bos uit te proberen. Samen met 2 dol-enthousiaste, stuiterende Kidsproofreporters en een mama gaan we op pad.

Nu in Wereldmuseum Amsterdam: Raad van de Raaf

Raad van de Raaf is een Junior-tentoonstelling in Wereldmuseum Amsterdam (voorheen Tropenmuseum Amsterdam). Wat dat precies is gaan we ontdekken met onze Kidsproofreporters Kees, Aukje en moeder Harmke.

Lekker gymmen bij The Little Gym: wat een feest

Gymmen bij The Little Gym zorgt voor een grote dosis 'Serious fun'. Mijn dochter vond het vooral 'veel fun'. Maar de lessen zorgen ook voor een positieve sociale en fysieke ontwikkeling!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief