Musical4daagse (6+)
Leer in 4 dagen alles over dansen, zingen en acteren en maak je eigen voorstelling!
Theater? Ooit binnen geweest in dat grote gebouw? Wat gebeurt er daar tijdens een voorstelling en hoe is het om daar op het toneel te staan?
Kinderen kunnen in de schoolvakanties 4 dagen zingen, dansen en acteren, samenwerken en nieuwe vrienden maken.
Op de laatste dag is er een echte voorstelling met professionele kap en grime, kostuums om echt in het personage te kruipen en aan het eind van de voorstelling een buiging van alle musicalsterren.
Alleen in de vakanties
Cultuur is goed voor onze kinderen. We lezen er allemaal over of we horen het van een moeder op het schoolplein. Toch valt cultuur vaak in de categorie “Past niet in het schema” of “Mijn kind doet al sport”. Tijdens De Musical4daagse heb je dat excuus niet! De Musical4daagse is namelijk alleen in de vakanties en daarom super geschikt voor kinderen die op een sport zitten of een druk schema hebben. De Musical4daagse wordt op verschillende plekken georganiseerd.
Meld je aan voor deze unieke ervaring!
Kinderen naar het theater, dat is de missie van De Musical4daagse. De Musical4daagse maakt Impact met een hoofdletter I. Iedereen die meedoet krijgt een ervaring om nooit meer te vergeten. Wanneer de kids later het theater binnen stappen, zullen ze altijd aan het moment denken dat zij zelf op het podium hebben gestaan. De Musical4daagse moet je gewoon zelf ervaren. Wanneer kinderen een keer mee hebben gedaan met dit unieke programma willen ze elke vakantie stralen op het toneel!
De Musical4daagse is voor iedereen van 6 t/m 12 jaar. Je hebt geen ervaring nodig.
Wil je ook zo’n unieke ervaring voor jouw kind? Klik dan op de roze button voor meer informatie
Voor andere leuke uitjes, neem een kijkje in de Uitagenda
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Musical4daagse
Openingstijden
Van 15 t/m 18 juli ’25 in Diemen en van 20 t/m 23 oktober ’25 in AmstelveenPrijs
Zie websiteMeer inspiratie
Kinderen GRATIS naar ARTIS
ARTIS trakteert! In het weekend van 8 en 9 november mogen alle kinderen t/m 12 jaar gratis naar binnen.
Groove Beest Familieconcert: Cavolo Nero
Ga uit je glitterbol met live gespeelde dansmuziek vol funk, disco en Afrobeat in het Bimhuis!
Bambi (3+)
Een hartverwarmende musical voor de jongste theaterliefhebbers bij DeLaMar!Blogs & inspiratie
Alle blogs
De Vier van Noord-Holland | Heel Noord-Holland schaatst!
Veel schaatsplezier voor iedereen op de ijsbanen in Alkmaar, Amsterdam, Haarlem en Hoorn, in oktober en november!
Van Gogh en de Roulins — een kleurrijk familie-uitje
Samen op ontdekking in het Van Gogh Museum! Met een speurtocht, creatieve activiteiten en het miniatuur Gele Huis is dit een topuitje voor gezinnen.
Een middag Rijksmuseum met kids
In het Rijksmuseum is het hele jaar van alles te beleven voor gezinnen! Samen bewonder je de Nederlandse geschiedenis van 1200 tot nu, van de grootste kunstwerken tot de kleinste details. De familie-activiteiten maken een bezoekje actief, interactief en educatief!