Bootje huren in Amsterdam
Ontdek Amsterdam vanaf de grachten, mét leuke activiteiten voor de kinderen!
Bij het familiebedrijf Canal Motorboats huur je een privé boot in het centrum van Amsterdam. Je vaart direct de bekendste grachten op zoals de Herengracht, Keizersgracht en Prinsengracht.
Je mag zelf varen, je hebt geen vaarbewijs nodig! Er is keuze uit 2 elektrische boten: de blauwe boot of de groene boot. De groene boot heeft plek voor 7 personen en is te besturen door middel van een helmstok. De blauwe boot heeft plek voor 8 personen en is te besturen door middel van een stuurwiel.
Een leuke activiteit doen tijdens het varen door Amsterdam? Dat kan! Denk hierbij aan een leuke speurtocht of plastic vissen. Zo zijn de kids lekker bezig.
Verder krijgen de kinderen zwemvesten en zijn er comfortabele kussens en dekens aanwezig. Met de vaarkaart kun je je eigen route uitstippelen.
Meer weten of boeken? Klik op de roze button!
Tip: check de uitagenda voor leuke uitjes in elke vakantie!
Canal Motorboats
Zandhoek 22
1013 KT Amsterdam
Openingstijden
Dagelijks van 10:00 tot 21:00 uurPrijs
Zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Den Haag van strand tot stad: dit is leuk voor gezinnen met kinderen!
Van Drievliet, Museon-Omniversum tot SEA LIFE Scheveningen – in Den Haag beleef je de leukste avonturen met kinderen. En tussendoor? Even ontspannen met een lekkere lunch op het strand en een duik in zee. Heerlijk!
30x Top zomervakantie uitjes in en om Amsterdam!
Hoera, VAKANTIE!!! Blijf jij in Amsterdam in de zomervakantie? Check snel deze super leuke tips voor uitjes, gezinsuitjes en vakantiekampen! Fijne vakantie!
Onze 9 zomer highlights in Het Scheepvaartmuseum
Een zee vol extra activiteiten deze zomer. Start je dag met wateryoga, vis plastic, lees verhalen, stap aan boord van het grote schip of ontdek het verhaal van de Walvis of Duiker Doris. Extra leuk: kinderen t/m 4 jaar hebben gratis toegang!