
Zelf cosmetica maken
Maak je eigen lipscrub, lipbalm of lekkere body butter samen met je vriendinnetjes!
Ben je bijna jarig en wil je je verjaardag vieren met je vriendjes of vriendinnetjes? Bij Urban Africa Naturals kun je een leuke workshop volgen waarin jullie je eigen cosmetica gaan maken!
In een veilige omgeving ga je met de hand natuurlijke cosmetica maken met ingrediënten uit de natuur. Denk aan heerlijke maskers, body butters of lippenbalsem.
De kinderpartijtjes duren ongeveer 2 uur. Als je een speciaal thema in gedachten hebt, dan kun je dat doorgeven. Er zijn genoeg mogelijkheden!
Wil je meer weten? Klik dan op de roze button om naar de website te gaan!
Volg je Kidsproof Amsterdam al op Instagram?
urban africa naturals
Schoenerstraat 7
1034xz Amsterdam
Openingstijden
In overlegPrijs
Afhankelijk van groepsgrootte
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Meer inspiratie


Fun Forest Feestje
Vier je kinderfeestje in de bomen, kom klimmen bij Fun Forest Amsterdam!
Verjaardag in Joods Museum
Ben je bijna jarig? Verras je vriendjes en vriendinnetjes met een feestje in het Joods Museum junior!
Feestje in de Pluktuin
Vier je kinderfeestje tussen de bloemen! Bij de Pluktuin Amstelveen is ieder seizoen iets te doen!Blogs & inspiratie
Alle blogs
20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen
Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland
Nieuwe filmtip: De IJsbeerprins: magisch!
Als je van Bambi, van Frozen en de Kleine Zeemeermin houdt, hou je zeker ook van deze nieuwe film De IJsbeerprins. Een magisch verhaal vol prachtige muziek en adembenemende landschappen. Nu in de bioscoop!
Hoe voelt liefde? Emoties creatief uitvergroot in LOEV
Hoeveel hou je van me? Van liefde naar jaloezie, naar ruzie en terug naar liefde, LOEV vat het allemaal samen in een intieme, expressieve dans- en muziekvoorstelling.