Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kris Kras Atelier

Bij Kris Kras Atelier kunnen kinderen al vanaf 18 maanden creatief aan de slag!

Kris Kras Atelier is creatief onderwijs voor kinderen vanaf 18 maanden t/m 10 jaar. Het wordt op meerdere plekken in Amsterdam en in Amstelveen gegeven.

In het Kris Kras Atelier maken kinderen hun eigen sporen. Er wordt gewerkt vanuit een rijk, verrassend maar ook laagdrempelig materiaalaanbod. Er staan iedere keer zowel een spel-, ontdek- als ook en techniek-workshopstation ter keuze klaar. Het bijzondere aan deze werkwijze ‘Begrijpen met je Handen’ is dat leren, vrij spel en verbeeldingskracht samen komen.

Zie ook het boek ‘Begrijpen met je handen’ van A. Weterings en S. Plamper voor meer informatie over de visie en werkwijze van Kris Kras Ateliers (met korting via deze link te koop: https://atelierineenkoffer.nl/publicaties/.

Ieder kind ontvangt aan het eind van een cursus zijn/haar verzamelde tekeningen in een persoonlijk boekje.

Een proefles is mogelijk.

Voor meer informatie en actuele cursusdata klik je op de roze button! 

Tip: ga lekker shoppen met de kids in één van de leuke Kinderwinkels!

Kris Kras Atelier Amsterdam

Mail direct

Mail direct naar Kris Kras Atelier Amsterdam

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer

Meer inspiratie

The Little Gym

Bij The Little Gym komen kinderen tot bloei met de actieve programma's voor kids van 0 tot 12 jaar!

Lekker sporten bij Little Star Fitness

Fitness, circus, dansen, cheerleaden, sporten: Little Star Fitness biedt lekker actieve sportprogramma's.

Zeilclub (8+)

Maak kennis met zeilen tijdens de zeilclub op de dinsdag of zondag bij Sport4kidz!

Leer Dj’en, rappen, songs schrijven tijdens Shorts!

Ontdek in 6 weken of er een DJ, producer of popster in jou schuilt. Bij Muziekschool Amsterdam!

Uitgelicht

Kinderherdenking 4 mei livestream in Madurodam

Spannend en indrukwekkend het Verzetsmuseum junior

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Spannend en indrukwekkend het Verzetsmuseum junior

Wat was het goed dat ik mijn twijfels opzij zette en naar het Verzetsmuseum Junior ging met de kids! Want het is een fantastisch opgezet museum dat op een goede manier vertelt over de oorlog en hoe kinderen toen leefden. Aanrader, zeker ook met opa of oma!

40x meivakantie uitjes in en om Amsterdam

Lekkerrrrr meivakantie wat wil je nog meer? Nou super leuke uitjes natuurlijk. Waar je kids én jij blij van worden. Wij hebben weer een fijn rijtje verzameld voor je...

Zo top is deze nieuwe mega bioscoop in Amsterdam!

Op zoek naar een leuk uitje met kinderen in Amsterdam, weer of geen weer? Deze nieuwe Vue bioscoop in de Houthavens is er zo één waar jullie samen echt van genieten. Wij gingen testen… en geloof me, dit is geen standaard bioscoopbezoek.

18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!

Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief