SportPlaza Mercator
Begin hier je zwemles met peuter, kleuter of basisschool leerling!
Bij SportPlaza Mercator biedt zwemlessen aan kinderen vanaf 4 jaar. Het uiteindelijke doel is natuurlijk zwemdiploma A behalen. Voor iedereen tot acht jaar oud heeft SportPlaza Mercator Jip’s WaterWereld® ontwikkeld. Jip is een cartoon-nijlpaardje dat zich thuisvoelt in het water.
Onder Jip’s WaterWereld vallen de activiteiten:
– Jip’s Zwangerschapszwemmen;
– Jip’s Baby- en Peuterzwemmen;
– Jip Zwem-ABC.
Klik voor meer informatie over Jip en de daarbijbehorende activiteiten door naar de site via de roze button.
SportPlaza Mercator
Jan van Galenstraat 315
1056 CB Amsterdam
Openingstijden
Zie websitePrijs
Zie website
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Een middag Rijksmuseum met kids
In het Rijksmuseum is het hele jaar van alles te beleven voor gezinnen! Samen bewonder je de Nederlandse geschiedenis van 1200 tot nu, van de grootste kunstwerken tot de kleinste details. De familie-activiteiten maken een bezoekje actief, interactief en educatief!
Superleuke Sinterklaas-, schaats- en novemberuitjes
'Zie ginds komt de stoomboot...' Op 16 november vaart Sinterklaas met zijn pieten weer Amsterdam binnen! En deze ouwe baas is zo aardig geweest om ons al een kijkje in zijn agenda te geven! Zie hieronder waar hij de komende weken is. Dit en nog meer leuke tips voor november.
Swingen met Groove Beest in het Bimhuis
Perfecte concert-serie om kennis te maken met live muziek: meedoen, voelen en swingen!