
Heempark de Braak
Kom naar het oudste heempark van Amstelveen voor een dagje in de natuur.
De Braak is in 1939 ontwikkeld en daarmee het oudste heempark van Amstelveen. Doordat er ooit een doorbraak van een dijk was, is er nu een prachtige centrale plas met mooi uitzicht. Ook bevindt zich er een kwekerij in De Braak, waar planten worden gekweekt voor de heemparken.
Door de vele voorjaarsbloemen is De Braak vooral in de lente bijzonder. Voor kinderen is er een zoekkaart. Kinderen kunnen dan de mooie bloemen de juiste naam geven en bijzondere eigenschappen over de bloemen lezen. Ook staat er informatie op de kaart over bijzondere vogels, zoals de ijsvogel en de knobbelzwaan. Een leuk én leerzaam uitje!
Dit park is perfect om de drukke stad te ontvluchten, of om gewoon van de natuur te genieten!
Klik op de roze button voor meer informatie!
Tip: kijk voor allemaal toffe clubjes voor kids op de Clubjes-pagina!
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Knutseltips voor vaderdag!
Een eigen gemaakte knutsel is toch altijd het aaaaaallerleukste met Vaderdag!

Festivals voor de hele familie
Op welk van deze zomerfestivals in Amsterdam ga jij deze zomer cultuur snuiven, muziek luisteren en rondstruinen?
16X Uitjes met Pinksteren en in juni
Jij al bedacht wat je met Pinksteren, Vaderdag en de andere dagen in juni gaat doen? Laat je inspireren door de tips die wij kregen!