Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

De Blauwe Beer

De Blauwe Beer is specialist voor coaching van ouders én kind, bij echtscheidingen.

Een echtscheiding is voor ouders én kinderen een ingrijpende gebeurtenis. Voor de één een keuze, voor de ander een feit. Ex-partners worden is de volgende stap. Ex-ouders word je niet, ouder(s) blijf je. 

Bij coaching door De Blauwe Beer leer je je als ouder focussen op waar het echt omgaat: het welzijn van je kind en het ouderschap, verder leven zonder emotionele ballast. Je kind voelt zich door de coaching gehoord en kan zonder rugzakje onbezorgd de wereld aan.

Klik op de roze button voor meer informatie.

Tip: volg Kidsproof Amsterdam op Instagram!

De Blauwe Beer

Da Costakade 149F

1053WT Amsterdam

Mail direct

Mail direct naar De Blauwe Beer

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Meivakantie in Rembrandthuis

Vier de meivakantie vol activiteiten bij Museum Rembrandthuis samen met Kwast de hond!

Nationale Kinderherdenking

Sta samen stil bij vrijheid tijdens de Nationale Kinderherdenking, live uitgezonden vanuit Madurodam.
Reserveer

Theater Na de Dam

Een theatermanifestatie op 3, 4 en 5 mei 2025

Nieuwe films bij Pathé

Deze toffe nieuwe kinderfilms beleef je deze lente bij Pathé!

Uitgelicht

10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!

Kinderherdenking 4 mei in Madurodam

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Nieuwe filmtip: De IJsbeerprins: magisch!

Als je van Bambi, van Frozen en de Kleine Zeemeermin houdt, hou je zeker ook van deze nieuwe film De IJsbeerprins. Een magisch verhaal vol prachtige muziek en adembenemende landschappen. Nu in de bioscoop!   

30x meivakantie uitjes in en om Amsterdam

Lekkerrrrr meivakantie wat wil je nog meer? Nou super leuke uitjes natuurlijk. Waar je kids én jij blij van worden. Wij hebben weer een fijn rijtje verzameld voor je...

Hoe voelt liefde? Emoties creatief uitvergroot in LOEV

Hoeveel hou je van me? Van liefde naar jaloezie, naar ruzie en terug naar liefde, LOEV vat het allemaal samen in een intieme, expressieve dans- en muziekvoorstelling.

20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen

Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief