Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

De Ruige Hof

Bij De Ruige Hof vind je mooie tuinen, een natuurcentrum, leuke & interessante activiteiten en meer!

Binnen de stadsgrenzen van Amsterdam-ZuidOost ligt Natuurvereniging de Ruige Hof. Hier worden het hele jaar door activiteiten georganiseerd, zoals paddenstoelensafari of herfstdierendag!

Er worden cursussen en excursies gehouden en in het natuurcentrum is een bibliotheek en worden allerlei producten verkocht, zoals zaden uit de tuin of vogelkastjes.

Er is ook een ijsvogelhut. Kom je kijken of je een echte ijsvogel kunt spotten?

Klik op de roze button voor meer informatie.

Tip: bekijk onze uitagenda voor leuke activiteiten in Amsterdam!

De Ruige Hof

Abcouderstraatweg 77

1105 AA Amsterdam

Mail direct

Mail direct naar De Ruige Hof

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Amsterdam

Uitgelicht

Noet Noet – de knuffelbare kindertour

Cinekid: de voorpret is begonnen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Wij maakten onze eigen muizenmeubeltjes in Het Muizenhuis

Op zoek naar een creatief uitje met kinderen voor in het weekend? Dan is de inloopworkshop bij Het Muizenhuis Amsterdam echt een aanrader. Onze Kidsproof reporter Janneke volgde met haar twee dochters (6 en 8 jaar) een workshop. En dat valt goed in de smaak. Lees hier haar verhaal.

Dit is zo leuk: Move Lab met het hele gezin

Move Lab Kids Expo: nu ook leuk voor kids vanaf 4 jaar. Lees hier alles en bekijk de herfstvakantie workshops

Een nachtje weg met je kind: doordeweeks óók een top idee bij deze Valk Exclusief kinderhotels!

Heb je een (klein)kind dat nog niet naar school gaat, of hebben de kids een doordeweekse studiedag? Pak die gelegenheid om er samen even op uit te gaan! Combineer een dagje uit met een nachtje in een luxe familiehotel. Mini-vakantie!

Alle herfstvakantie uitjes in en om Amsterdam

Noord, Zuid, Oost, West, Zaandam en Amstelveen; werkelijk overal is zo'n tof herfstvakantie programma! Bij de theaters, musea, er zijn workshops en toffe buitenactiviteiten.

Doe mee en maak kans op één van de 4 gezinstickets voor het Zuiderzeemuseum én de Oudhollandse kermis in de herfstvakantie!

Ik doe mee!