Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Allard Pierson

Kom naar het Allard Pierson, waar je een tijdreis door 10.000 jaar cultuurgeschiedenis kan maken!

In het Allard Pierson worden de collecties van de Universiteit van Amsterdam gedeeld met het publiek en de wetenschap. In de vaste museumpresentatie ‘Van Nijl tot Amstel’ maak je een tijdreis door tienduizend jaar cultuurgeschiedenis… De reis begint in het oude Egypte en eindigt in het moderne Amsterdam.

Daarnaast zijn er twee grote tentoonstellingen per jaar te zien. In Allard Pierson Live, een gratis toegankelijke zone, kun je zelf aan de slag met de collectie, of restauraties bekijken. In de vakanties is hier van alles extra te doen, te ontdekken en te beleven op het gebied van onderzoek en collecties, voor jong én oud!

Klik op de roze button om naar de website van het museum te gaan.

PS: bekijk een compleet overzicht van kinderactiviteiten in Amsterdam in onze Uitagenda.

Allard Pierson

Oude Turfmarkt 127

1012 GC Amsterdam

Openingstijden Dinsdag t/m zondag van 10.00 tot 17.00 uur
Maandag gesloten
Prijs Zie website voor de actuele prijzen
Mail direct

Mail direct naar Allard Pierson

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Theater Na de Dam

Een theatermanifestatie op 3, 4 en 5 mei 2025

Pop-up expo: De Typetjes van André

Stap zelf in de wereld van André van Duin in het Mediamuseum bij Beeld & Geluid!

Nationale Kinderherdenking

Sta samen stil bij vrijheid tijdens de Nationale Kinderherdenking, live uitgezonden vanuit Madurodam.
Reserveer

Black Cat Theatre

Theater voor kinderen vanaf 1 t/m 6 jaar. Speelse, beeldende en muzikale voorstellingen.

Uitgelicht

10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!

Kinderherdenking 4 mei in Madurodam

Blogs & inspiratie

Alle blogs

20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen

Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland

30x meivakantie uitjes in en om Amsterdam

Lekkerrrrr meivakantie wat wil je nog meer? Nou super leuke uitjes natuurlijk. Waar je kids én jij blij van worden. Wij hebben weer een fijn rijtje verzameld voor je...

Hoe voelt liefde? Emoties creatief uitvergroot in LOEV

Hoeveel hou je van me? Van liefde naar jaloezie, naar ruzie en terug naar liefde, LOEV vat het allemaal samen in een intieme, expressieve dans- en muziekvoorstelling.

Nieuwe filmtip: De IJsbeerprins: magisch!

Als je van Bambi, van Frozen en de Kleine Zeemeermin houdt, hou je zeker ook van deze nieuwe film De IJsbeerprins. Een magisch verhaal vol prachtige muziek en adembenemende landschappen. Nu in de bioscoop!   

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief