
Ponypret in Assendelft
Kinderboederij met ponydorp De Bonte Belevenis heeft een feestje voor ponyliefhebbers!
Welkom allemaal bij De Bonte Belevenis in Assendelft!
Je wordt opgewacht in het theehuis met een lekker glas limonade. Daarna volgt een korte uitleg over de pony’s, zodat je straks helemaal klaar bent voor het echte werk!
Allereerst moeten de pony’s verzorgd, gepoetst en gevoederd worden. De jarige mag z’n favoriete pony kiezen. Vervolgens zadelen jullie de pony’s op en maken jullie een rondje in de rijbak.
Zitten jullie allemaal lekker? Dan is het tijd om een spannend parcours af te leggen met een slalom, bruggetje, rotonde en nog meer.
Van al die inspanning krijgen jullie vast honger. Dus is het tijd om te genieten van pannenkoeken of frietjes.
Dit feestje duurt 2 tot 2,5 uur en kan worden uitgebreid met taart of muffins en een presentje voor de jarige.
Heb je nog andere wensen? Laat het weten via onderstaand telefoonnummer. Meer informatie kun je vinden onder de roze button.
PS. Like ons op Facebook voor meer leuke tips!
De Bonte Belevenis
Vaartdijk 25B-2
1566 PN Assendelft
Openingstijden
In overlegPrijs
Vanaf €17,50 per kind (minimaal 5 kinderen)Toon op kaart
Meer inspiratie


Fun Forest Feestje
Vier je kinderfeestje in de bomen, kom klimmen bij Fun Forest Amsterdam!
Wonderpark Kinderfeestje
Luxe kidscafé voor een stijlvol kinderfeestje met themas, airco, ijs en binnenspeeltuin.
Feestje in de Pluktuin
Vier je kinderfeestje tussen de bloemen! Bij de Pluktuin Amstelveen is ieder seizoen iets te doen!Blogs & inspiratie
Alle blogs
30x meivakantie uitjes in en om Amsterdam
Lekkerrrrr meivakantie wat wil je nog meer? Nou super leuke uitjes natuurlijk. Waar je kids én jij blij van worden. Wij hebben weer een fijn rijtje verzameld voor je...
Nieuwe filmtip: De IJsbeerprins: magisch!
Als je van Bambi, van Frozen en de Kleine Zeemeermin houdt, hou je zeker ook van deze nieuwe film De IJsbeerprins. Een magisch verhaal vol prachtige muziek en adembenemende landschappen. Nu in de bioscoop!
20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen
Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland