
Sportcentrum Pleizier
Zelfverdedigingslessen vanaf 4 jaar vind je bij Sportcentrum Plezier!
De naam zegt het al.. Bij Sportcentrum Pleizier in zuidoost is het altijd leuk! En je kunt er al terecht vanaf 4 jaar.
– Judo (vanaf 4 jaar)
Vanaf vier jaar mag je meedoen aan tuimeljudo. Dan als je zes bent, beginnen de echte judolessen. Hier leer je alles over lichamelijke contact met respect en discipline.
– Karate (vanaf 6 jaar)
Leer stoot-, trap- en afweertechnieken tijdens de karatelessen. Het draait hier om weerbaarheid en zelfvertrouwen.
– Taekwondo (vanaf 8 jaar)
Een echte zelfverdedigingssport is taekwondo. Hier doe je alles met je handen en voeten.
– Kickboksen (vanaf 8 jaar)
Verbeter je kracht, weerstand en reflexen tijdens de kickbokslessen. Hier leer je stoten en trappen. Dit alles wordt gedaan met respect en zonder agressie.
Sportcentrum Plezier heeft ook een extraatje voor de ouders. Want nadat je je kind hebt afgezet in de les, kun je lekker ontspannen in de lounge. De lounge heeft een groot scherm waar je de les live kunt volgen!
Voor meer informatie over deze sporten in Sportcentrum Pleizier vind je onder de roze knop!
Toch opzoek naar zelfverdedigingslessen die dichter in jou buurt worden gegeven? Check onze categorie Clubjes voor andere leuke sportclubs!
Sportcentrum Pleizier
Wisseloordplein 4
1106 MH Amsterdam
Openingstijden
Zie het lesrooster op de websitePrijs
Vanaf €48 per kwartaalToon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Nieuwe filmtip: De IJsbeerprins: magisch!
Als je van Bambi, van Frozen en de Kleine Zeemeermin houdt, hou je zeker ook van deze nieuwe film De IJsbeerprins. Een magisch verhaal vol prachtige muziek en adembenemende landschappen. Nu in de bioscoop!
30x meivakantie uitjes in en om Amsterdam
Lekkerrrrr meivakantie wat wil je nog meer? Nou super leuke uitjes natuurlijk. Waar je kids én jij blij van worden. Wij hebben weer een fijn rijtje verzameld voor je...
20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen
Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland