Cinemini
Voor peuters & kleuters draait Eye Filmmuseum elke zondag een film met daarna spelen met licht/schaduw!
In de Cinemini-zaal kun je veilig rondlopen. Films worden met gedimd licht vertoond en het geluid staat niet te hard. De films zijn bijzondere korte (animatie)films. Voorafgaand aan de film is er een korte inleiding door de Taartrovers.
Na de film kun je verder spelen met licht en schaduw in kleine tentjes en op een grote lichtbak onder leiding van de Taartrovers.
Elke 2 weken staat er een andere film op het programma.
Klik op de roze button om naar de website van Eye te gaan voor meer informatie.
Eye Filmmuseum
IJpromenade 1
1031 KS Amsterdam
Openingstijden
Elke zondag van 10.30 tot 11.00 uurPrijs
Zie website
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Spannend en indrukwekkend het Verzetsmuseum junior
Wat was het goed dat ik mijn twijfels opzij zette en naar het Verzetsmuseum Junior ging met de kids! Want het is een fantastisch opgezet museum dat op een goede manier vertelt over de oorlog en hoe kinderen toen leefden. Aanrader, zeker ook met opa of oma!
12 Tips voor Kinderfeestjes, naschoolse activiteiten en januari uitjes!
Is je koter binnenkort jarig of net jarig geweest? En moet er een feestje georganiseerd worden? We hebben weer fijne tips verzameld. Ook voor leuke na-schoolse activiteiten, en uitjes in januari. Zeker even doorheen struinen. Veel inspiratie gewenst!