Blowkarten Wind ’n Wheels
Landzeilen, SUPPen, archery tag........ Een kinderfeestje bij Wind 'n Wheels is super cool!
Bij Wind ’n Wheels kun je op een leuke en veilige manier landzeilen (blokarten of blowkarten)….je weet wel, met van die karretjes die je ook op het strand ziet! Kinderen vanaf 8 jaar kunnen zelfstandig in een eigen kar zeilen, een jonger zusje of broertje kan met de ouder mee in een tandem.
Landzeilen is spectaculair, duurzaam en makkelijk te leren. Het gevoel is vergelijkbaar met karten, met als belangrijkste verschil dat de wagentje alleen van de wind gebruik maken.
Behalve landzeilen kun je op het 4 ha grote terrein nog veel meer leuke dingen doen.
Daarnaast is er de mogelijkheid om te SUPPen of Archery Tag te doen.
Bij Kaap Amsterdam kun je na al deze stoere activiteiten lekker een glaasje limonade drinken en wat eten.
Of te wel, voor een beetje stoere activiteiten ben je hier helemaal op je plaats. Klik snel via de roze button door naar de site voor meer informatie!
Wind 'n Wheels b.v.
IJdijk 10
1095 KN Amsterdam
Prijs
Zie de website voor de prijzenToon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kleurrijk in taal en beeld: Alice in Wonderland is knettertje (te) gek, precies zoals het hoort en geweldig voor de hele familie
Een meisje dat in een konijnenhol valt. Een pratend ei. Een kat waarvan alleen de ogen en mond verschijnen. En een koningin die om de haverklap roept: ‘Kop eraf!’
Naar het Van Gogh Museum met kids
Jonge kunstenaars opgelet! In het Van Gogh Museum is het hele jaar door van alles te beleven voor gezinnen. Hier zie je niet alleen bekende werken van de meester, maar ga je ook zelf aan de slag met verf en kwast tijdens de kinderworkshops! Een interactief museumbezoek gegarandeerd.
Onze favoriete uitjes voor (eind) oktober en november
Mooie bladeren, pompoenen, regen, wind en heel veel hartverwarmende theatervoorstellingen: het is herfst! Tijd om een echt familie uitje te plannen. We hebben een leuke serie verzameld voor je.