Gezocht: Zoetwaterpiraten!
Ga met Blue Boat Company op avontuur in de grachten van Amsterdam met Harold & Sjonnie!
Sjonnie, een stoere Amsterdamse muis, heeft hulp van Zoetwaterpiraten nodig! Durf jij Zoetwaterpiraat te worden en door de grachten van Amsterdam op avontuur te gaan? Terwijl je ouders luisteren naar hun eigen verhaal, nemen de vrienden Sjonnie & Harold jou in je eigen audio tour mee op avontuur!
Dit interactieve verhaal met opdrachtenboekje, potloodjes en echte piratenkijker is inbegrepen bij ieder kinderkaartje. Tijdens de gewone rondvaart luisteren de kids via het Personal Audio Systeem naar hun eigen audio verhaal (beschikbaar in Nederlands & Engels) waarin de vriend Sjonnie de Amsterdamse muis ze mee nemen op een avontuur door de grachten.
Klik op de roze button hieronder om naar de website van Blue Boat Company te gaan voor meer informatie.
Blue Boat Company
Amsterdam
Openingstijden
Elke dag open, verschillende tijdenPrijs
€ 8,50 (kinderen t/m 4 jaar gratis)Lijstjes voor Amsterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
3 x Waarom je nú naar Move Amsterdam moet!
Februari betekent actie bij Move Amsterdam! Tijdens de Olympische Winterspelen en in de voorjaarsvakantie is Move dé plek voor jonge, fanatieke en creatieve ontdekkingsreizigers. Wij vinden het echt een topplek!
Glaskunst ontdekken bij Museum JAN
Blinkend pareltje in de regio: Een glasmuseum, is dat leuk met kinderen? Gooien ze niet per ongeluk iets om? Even mijn grootste angst opzij schuiven en gewoon gaan. Met een speurtocht, creatieve workshops en heel veel kleurrijke kunstwerken is Museum JAN een superleuk Kidsproof uitje!
Aanrader: ga hierom naar het Museum Rembrandthuis met je mini Rembrandts
Zo leuk, uitgenodigd worden om als allereersten (yeah!) de gloednieuwe tentoonstelling Rembrandts Masterclass uit te proberen! Daar werden onze Kidsproofreporters Aukje en Kees wel enthousiast van. En hun moeder Harmke ook, want die was eigenlijk nog nooit in het Rembrandthuis geweest.