Spannend Kinderfeestje 7+
Tijdens jouw feestje een misdaad oplossen of een spannende missie volbrengen? Durf je het aan?
Tijdens jouw feestje ga jij een misdaad oplossen of een spannende missie volbrengen.
Jullie ontvangen een TOP SECRET missiedossier met hierin alle benodigde informatie zoals bewijs, foto’s, video-opnames en afgeluisterde telefoongesprekken.
Ga je buiten op missie?
Dan volgen jullie verborgen aanwijzingen en kraak je codeberichten om de oplossing te ontdekken.
Ga je binnen een missie volbrengen?
Dan onderzoeken jullie het bewijs en controleren jullie verdachten om de dader te ontmaskeren. Wie spreekt de waarheid en wie heeft een alibi? Tijdens de missie hebben jullie live contact met een geheim agent om gevonden codeberichten door te geven en belangrijke informatie uit te wisselen.
Vanaf 9 jaar wordt de missie nog spannender door ontvangst van anonieme sms berichten. Er zijn missies voor kinderen van 7 t/m 10 jaar en 10 t/m 13 jaar.
Het kinderfeestje kan thuis of op een door jou gekozen locatie plaatsvinden. Dit kan zelfs in elke woonplaats in Nederland en België.
Durf jij het aan? Klik snel op de roze button om te zien hoe jij kunt opvallen met dit super spannende en stoere verjaardagsfeestje.
Spyctive Misdaadspellen
Openingstijden
zie agenda op de websitePrijs
vanaf € 99,50 t/m 15 deelnemers (inclusief benodigde materialen en begeleiding op afstand)Lijstjes voor Amsterdam
Meer inspiratie
Feestje bij Little Star
Sport, circus, dans of disco: vier een lekker actief kinderfeestje met Little Star Fitness!
Graffiti kinderfeestje
Super vet feestje van Graffitifun! Maak met je vriendjes een graffiti schilderij! Thuis of op locatie.
Onvergetelijk VR kinderfeestje bij The Park Playground
Zet de VR-bril op en stap een compleet andere wereld binnen bij The Park Playground in Amsterdam!Blogs & inspiratie
Alle blogs
3 Insidetips van Cinekid, lees ze hier
Over verschillen, de première van dit jaar en favoriete film van de directeur
Dagje uit in de oude binnenstad van Amsterdam: deze 3 musea zijn verrassend leuk!
Een dagje Amsterdam met kinderen saai? Echt niet! Onze Kidsproofreporters bezoeken drie verrassende musea in de oude binnenstad van Amsterdam. Het leuke? Ze liggen allemaal op loopafstand van elkaar. Onderweg wandelen we langs de grachten, pakken we een terrasje en maken we van museum naar museum een gezellig avontuur.
Dit wil echt zien: Abracadabra! Goochelen van Houdini tot Hans Klok
Hokus pokus pilatus pas… en daar staat ineens een geweldige tentoonstelling in het Joods Museum! Abracadabra neemt jullie mee naar de gouden jaren van de goochelkunst. Met Hans Klok, Houdini, mysterieuze trucs én genoeg kansen om zelf te verdwijnen. Wij mochten bij de opening zijn en keken onze ogen uit.