Klassiek ballet
Bij DanzaStudio kunnen kids tussen 6-8 jaar klassiek balletles krijgen van professionele dansers!
Tijdens de lessen besteed je aandacht aan ritmegevoel, coördinatie en lichaamshouding. Ook werk je aan kracht, lenigheid en improvisatie.
Al met al een goede voorbereiding op alle vormen van dans, zowel klassiek ballet als street dance. Plezier staat uiteraard voorop!
Er zijn verschillende locaties waar de les wordt gegeven.
Eerst een proefles is mogelijk!
Maartje Prince en haar man Sabrino zijn allebei zelf professionele dansers, en geven samen les. Zo hoef je niet bang te zijn dan je te weinig aandacht krijgt bij bijvoorbeeld een moeilijke oefening!
Heb je nu al zin om je balletschoenen aan te trekken? Klik dan snel door om naar de site te gaan van DanzaStudio, door op de paarse button te klikken!
DanzaStudio
Openingstijden
De lestijden verschillen per dag en per locatie, kijk op de site voor meer informatie.Prijs
€ 165 per termijn van 5 maanden. Proefles € 8
Mail direct
Telefoonnummer
Lijstjes voor Amsterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Leuke gezinsuitjes met Hemelvaart en Pinksteren
Wat zijn er veel leuke uitjes met Hemelvaart, Pinksteren en in mei: festivals, buitenuitjes, nieuwe pareltjes....
Lekker gymmen bij The Little Gym: wat een feest
Gymmen bij The Little Gym zorgt voor een grote dosis 'Serious fun'. Mijn dochter vond het vooral 'veel fun'. Maar de lessen zorgen ook voor een positieve sociale en fysieke ontwikkeling!
Wij testten het Beleefpad in het Amsterdamse Bos!
Jaaa, hoera mooi weer! En eindelijk tijd om het gloednieuwe Beleefpad in het Amsterdamse Bos uit te proberen. Samen met 2 dol-enthousiaste, stuiterende Kidsproofreporters en een mama gaan we op pad.