Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Klein Excelsior

Ben jij 8 jaar of ouder? Dan kun je bij Klein Excelsior een orkestinstrument leren bespelen!

Jonge kinderen krijgen eerst één of twee jaar les op de blokfluit. De wekelijkse instrumentale lessen zijn individueel en duren 30 minuten. Daarnaast zijn er muziektheorielessen.

De lessen worden gegeven door (oud)leden van het Jeugdorkest die zelf een goede muziekopleiding volgen of hebben gevolgd. De dirigent van het Jeugdorkest heeft de muzikale leiding van de opleiding. De dirigent bepaalt wanneer je in Jong Excelsior (het jeugdorkest) mag komen meespelen. Je krijgt dan nog minimaal één jaar les.

Voor een vervolgopleiding wordt naar de muziekschool verwezen. Een paar keer per seizoen wordt een leerlingenorkest samengesteld. Hierdoor raak je vertrouwd met het samen muziek maken onder leiding van een dirigent. Dit leerlingenorkest  treedt op bijvoorbeeld bij de nieuwjaarsinstuif en bij de seizoensafsluiting.

De lessen zijn op zaterdagavond tussen 18.00 en 19.00 uur. Een orkestinstrumenten kun je van de vereniging huren. Lidmaatschap van de vereniging geeft recht op 40% korting op het lesgeld van de Muziekschool Amsterdam.

Kijk op de site voor meer informatie over Klein Excelsior en Jong Excelsior en voor links naar handige websites voor muziektheorie!

Klein Excelsior

Abraham Kuyperplein 2

1067 DE Amsterdam

Openingstijden De muzieklessen vinden iedere zaterdag tussen 17:30 en 19:00 uur plaats in 't  Koggeschip (zie adresgegevens).
Prijs Contributie is €17,50 per maand
Mail direct

Mail direct naar Klein Excelsior

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Amsterdam

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

3 x Waarom je nú naar Move Amsterdam moet!

Februari betekent actie bij Move Amsterdam! Tijdens de Olympische Winterspelen en in de voorjaarsvakantie is Move dé plek voor jonge, fanatieke en creatieve ontdekkingsreizigers. Wij vinden het echt een topplek!

Onze 16 tips voor voorstellingen en films in de voorjaarsvakantie

Maak er een heerlijk middagje 'uit' van met deze leuke, grappige, ontroerende of mooie familievoorstellingen en films in de voorjaarsvakantie

Dress to Impress Fong-Leng workshop bij Museum JAN

Ga aan de slag met stoffen en kleuren en ontwerp je eigen outfit! We mochten deze leuke workshop testen, lees hier onze ervaring.

Aanrader: Dit is waarom je nu naar het Museum Rembrandthuis gaat met je mini Rembrandts

Zo leuk, uitgenodigd worden om als allereersten (yeah!) de gloednieuwe tentoonstelling Rembrandts Masterclass uit te proberen! Daar werden onze Kidsproofreporters Aukje en Kees wel enthousiast van. En hun moeder Harmke ook, want die was eigenlijk nog nooit in het Rembrandthuis geweest.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief