Schaakvereniging Caissa
De jeugdafdeling van Caissa groeit! Kom jij ook schaken bij Caissa?
Elke dinsdagavond komen de kinderen bijeen in het Lydiahuis, Roelof Hartplein 2a te Amsterdam. De jeugd speelt van 18:30 tot 19:45 uur en iedereen mag meedoen!
Voor iedere leeftijdscategorie organiseert de SGA (Schaakbond Groot Amsterdam) een Persoonlijk Kampioenschap (PK) en voor de categorieën E en D ook een teamkampioenschap. Als je deze wint bent je Kampioen van Amsterdam! Wie hoog eindigt bij een Amsterdams kampioenschap mag vaak naar een Nederlands Kampioenschap (NK)
Kijk op de site voor meer informatie en leuke weetjes van de club.
Schaakvereniging Caissa
Roelof Hartplein 2A
1071 TT Amsterdam
Openingstijden
Elke dinsdagavond.Prijs
Jeugdleden (jonger dan 20 jaar): € 70.
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
3 x Waarom je nú naar Move Amsterdam moet!
Februari betekent actie bij Move Amsterdam! Tijdens de Olympische Winterspelen en in de voorjaarsvakantie is Move dé plek voor jonge, fanatieke en creatieve ontdekkingsreizigers. Wij vinden het echt een topplek!
Glaskunst ontdekken bij Museum JAN
Blinkend pareltje in de regio: Een glasmuseum, is dat leuk met kinderen? Gooien ze niet per ongeluk iets om? Even mijn grootste angst opzij schuiven en gewoon gaan. Met een speurtocht, creatieve workshops en heel veel kleurrijke kunstwerken is Museum JAN een superleuk Kidsproof uitje!
Aanrader: ga hierom naar het Museum Rembrandthuis met je mini Rembrandts
Zo leuk, uitgenodigd worden om als allereersten (yeah!) de gloednieuwe tentoonstelling Rembrandts Masterclass uit te proberen! Daar werden onze Kidsproofreporters Aukje en Kees wel enthousiast van. En hun moeder Harmke ook, want die was eigenlijk nog nooit in het Rembrandthuis geweest.