Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Het Ketelhuis

Midden op het Cultuurpark Westergasfabriek zit deze bioscoop waar veel films voor kids worden getoond!

Hou je er van om naar het park te gaan, maar vind je het ook leuk om een film te zien in de bioscoop? Dan is Het Ketelhuis de ideale bioscoop voor jou! 

Midden in het Westerpark is deze bioscoop te vinden, op het Cultuurpark Westergasfabriek. Op woensdag, zaterdag en zondag (en extra in de vakanties) worden er kinderfilms vertoond. Ervoor en erna kun jij in het park spelen, terwijl je ouders lekker op een terras kunnen zitten.

Lekker naar de film zonder je ouders? Elke zaterdag is een Kids Only voorstelling. Kom samen met een vriendje of zusje, maar alleen kan natuurlijk ook. 

Voor de kleintjes (3-6 jaar) is er doordeweeks en in het weekend de Kleuterbios. Met nieuwe titels, maar ook klassiekers uit de oude doos.

Voor elk kind draait er een leuke film!

Wil je meer informatie? Klik dan snel hieronder door om naar de website te gaan van Het Ketelhuis!

Het Ketelhuis

Polonceaukade 27

1014 DA Amsterdam

Openingstijden zie site van de bioscoop
Prijs t/m 15 jaar € 7,50 ( €7 online)
Kleuterbios: €5,- voor kinderen en €7,50 voor begeleiders
Mail direct

Mail direct naar Het Ketelhuis

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Atman!

Deze kerstvakantie te zien bij Nationale Opera & Ballet: een jeugdopera over een tocht vol hindernissen.

Kerst op Solder!

Kom in de kerstvakantie naar Solder en ga op zoek naar alle kerstfiguren!

Funmania Aalsmeer in vakantie

Indoor of outdoor klimmen, klauteren, springen, turnen en voetballen. Het kan allemaal bij Funmania!

Kerstvakantie workshops

In de kerstvakantie kun je verschillende toffe workshops volgen in Museum het Schip!

Uitgelicht

Tip: jeugdpodcast Helden op Pootjes

Koninklijk leuk: Winterpaleis Het Loo

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Mooie familie voorstelling: Kantjil en de Tijger: Magie, humor en herinnering

Een betekenisvolle familievoorstelling die raakt, indruk maakt en laat lachen.

24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL

Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra activiteiten in musea en mooie voorstellingen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de kerstvakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

Waarom we trots mogen zijn op Amsterdam!

We bezochten Amsterdam in Motion en waren onder de indruk van onze eigen stad

Alle sprankelende kerstvakantie uitjes in Amsterdam

Hoera kerstvakantie! Overal lampjes en kerstbomen en heerlijk die vrije dagen! Lekker samen zijn, leuke dingen doen met je familie en vrienden Hieronder vind je allerlei leuke tips om er op uit te gaan. We wensen iedereen fijne feestdagen en een heel mooi 2025!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief >