Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Atletiekvereniging ATOS

Wil jij lekker kunnen sporten, zowel in de zomer als in de winter? Misschien is atletiek iets voor jou!

De atletiekaccommodatie van AV Atos ligt centraal in Amsterdam Noord. De vereniging heeft een prachtige 8-laans kunststofbaan, een clubgebouw met kantine, vier kleedkamers en een krachthonk.

De baan ligt op loopafstand van het winkelcentrum Boven ’t IJ aan het Buikslotermeerplein en is goed bereikbaar met het openbaar vervoer. Er is voldoende (gratis) parkeergelegenheid.

AV ATOS heeft veel aandacht voor de jeugdige leden. Alle pupillen kunnen gratis meedoen aan de wedstrijden van de pupillencompetitie. Deze wedstrijden zijn drie keer per jaar. 

Er vindt gezamenlijk bezoek aan diverse instuifwedstrijden in de regio plaats. En in de winter wordt er volop meegedaan aan de districtcrossen en andere korte weg- en crosswedstrijden.

Verder organiseert de jeugdcommissie drie keer per jaar onderlinge wedstrijden op de trainingsavonden. In het winterseizoen is vier keer per jaar de onderlinge crossen.

Maar ook voor de ontspanning is aandacht. De jeugdcommissie organiseert het Halloweenfeest, een dagje uit, een trainingskamp en eens per jaar de kind-ouder-wedstrijd!

Benieuwd naar de sport en deze vereniging? Klik dan snel door via onderstaande link en bekijk de site!

AV ATOS

G.J. Scheurleerweg 1

1022 KL Amsterdam

Openingstijden Trainingen (Mini) Pupillen:
Maandag 17.00-18.00 uur in de zaal (winterperiode)
Maandag en woensdag 18.30-19.30 uur 
Zaterdag 10.00-11.00 uur
Prijs Mini Pupillen (7 jaar) €19,05 contributiegeld per kwartaal
Mail direct

Mail direct naar AV ATOS

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Amsterdam

Meer inspiratie

ISH Academy

Bij ISH Academy leren kinderen hun eigen dansstijl te ontdekken en creatief te denken!

JUMP freerun (6+)

Ren, spring en zwaai! Bij de freerunlessen van JUMP freerun leer jij te gekke tricks!

Kleuterlessen 3 – 6 jr

De kleuterlessen van The Little Gym leggen een (gymnastische) basis voor de rest van het leven!

Trampoline & Freerunning

NIEUWE LOCATIE: Trampoline springen, freerunnen, kinderfeestjes op een te gekke urban hotspot!

Uitgelicht

Dé Muziekwedstrijd 2026; Doe mee en maak kans op leuke prijzen!

LEGOLAND® Discovery Centre daar wil je naartoe!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Favoriete tips om te zwemmen in Amsterdam

Lekker spetteren en spatteren in Amsterdam? Ontdek hier de leukste buitenzwemplaatsen in Amsterdam.

Onvergetelijke kinderfeestjes voor feestvarkens in en om Amsterdam

Had je in de zomer ook een jarige? Of binnenkort een kinderfeestje vieren? We hebben hieronder weer superleuke verjaardagsfeestjes in en om Amsterdam verzameld. Veel plezier!

Move Lab Amsterdam – Uniek actief kinderfeestje met nieuwste technieken

Op zoek naar een actief kinderpartijtje in Amsterdam dat even helemaal anders is? Dit is er één waar energie, techniek en plezier samenkomen. Wij gingen naar het Move Lab en geloof me… hier willen ze nog een keer naartoe.

Festivals voor de hele familie

Op welk van deze zomerfestivals in Amsterdam ga jij deze zomer cultuur snuiven, muziek luisteren en rondstruinen?

zomervakantie nieuwsbrief flevoland Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en krijg de leukste uitjes in je mailbox!

Graag ook voor mij!