Atletiek & Hardlopen AV ’23
Gezellige loopgroepen, op elk niveau, van beginnend tot topsporter bij AV '23! (6+)
Atletiek is van speerwerpen tot marathon lopen. Bij de jeugd worden tijdens de training zowel technische als loop onderdelen geoefend. Jeugdleden heten bij atletiek pupillen en junioren.
Pupillen hebben andere activiteiten dan junioren. Je wordt ingedeeld op basis van leeftijd. Van 6 tot 11 jaar ben je pupil, daarna junior tot ongeveer 18 jaar. Voor pupillen zijn er twee trainingen per week.
Voor de instroom van nieuwe pupillen bij de club werkt AV’23 met instroommomenten. Per jaar zijn er twee instroommomenten, namelijk in maart en oktober. Tussentijds instromen is niet mogelijk.
Dit is om gedurende de rest van het jaar de rust in de bestaande pupillengroepen te behouden. Bovendien krijgen nieuwe kinderen tijdens de instroommomenten extra gerichte aandacht.
Heb je interesse? Kom eerst eens kijken op de baan hoe het er op een training aan toegaat. Voor meer informatie klik je op de roze button.
Niks missen van Kidsproof? Meld je aan voor de nieuwsbrief!
AV '23
Radioweg 89
1098 NG Amsterdam
Openingstijden
Pupillen trainen op woensdag van 16.30-17.30 (2012-2010) of van 17.30-19.00 (2009-2008).Op zaterdag wordt er getraind van 10.30-11.45 (2012-2010) of van 11.30-13.00 (2009-2008)
Prijs
Pupillen €205,00 contributiegeldToon op kaart
Meer inspiratie
Schaatslessen Jaap Eden
Wil jij (beter) leren schaatsen? Kom dan schaatsles nemen op de Jaap Eden IJsbaan!
Blaasinstrument lessen
Leer spelen op een blaasinstrument bij Muziekschool Amsterdam en blaas jouw talent de wereld in!
Begin met gitaar!
Leer gitaar spelen bij Muziekschool Amsterdam en raak de juiste snaar met jouw talent!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Cinekid Festival 2025
Herfstvakantie betekent Cinekid Festival! Op 12 oktober werd de 39e editie groots geopend in Pathé Noord Amsterdam. De wereldpremière van Koning van de Zwervers gaf het startschot voor twee weken vol films en series, masterclasses, games en workshops op meer dan 40 locaties in Nederland. En wij waren erbij!
4x Wandelen met kinderen in de natuur om Amsterdam
Wil je leuk wandelen met kinderen? Daar hoef je echt niet ver voor. In de natuur rondom Amsterdam zijn er super leuke en kindvriendelijke wandelingen. Hier onze toppers..
Dress to Impress Fong-Leng workshop bij Museum JAN
Ga aan de slag met stoffen en kleuren en ontwerp je eigen outfit! We mochten deze leuke workshop testen, lees hier onze ervaring.