Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Voetbalclub S.V. Kadoelen

Gezelligheid en prestatie gaan hand in hand bij S.V. Kadoelen!

Ben jij de nieuwe Messi? Laat dan bij Kadoelen je talent zien! De jeugdafdeling van S.V. Kadoelen heeft veel teams die enthousiast en sportief bezig zijn!

Sinds een paar jaar kan er bij een aantal clubs gevoetbald worden door de allerjongste jongens en meisjes: de 4- en 5-jarigen. Jullie lopen een beetje met de bal, spelen partijtje, proberen een doelpunt te maken en beetje bij beetje steeds meer controle over de bal te krijgen. 

Verder bezit de club over jongensteams in elke jeugdklasse. Maar de club heeft meer…! Ook meisjes krijgen hun kans om te komen voetballen bij S.V. Kadoelen!

Enthousiast geworden? Neem een kijkje op de website! Klik hieronder door via de link.

S.V. Kadoelen

Vikingpad 44

1034 VG Amsterdam

Openingstijden Training op maandag t/m donderdag, wedstrijden zaterdag of zondag.
Prijs F-klasse €87,00 contributiegeld
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Een parel aan de kust!

FunZone: oneindig veel binnenpret

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Knutseltips voor vaderdag!

Een eigen gemaakte knutsel is toch altijd het aaaaaallerleukste met Vaderdag!

16X Uitjes met Pinksteren en in juni

Jij al bedacht wat je met Pinksteren, Vaderdag en de andere dagen in juni gaat doen? Laat je inspireren door de tips die wij kregen!

Festivals voor de hele familie

Op welk van deze zomerfestivals in Amsterdam ga jij deze zomer cultuur snuiven, muziek luisteren en rondstruinen?

Een middag Rijksmuseum met kids

In het Rijksmuseum is het hele jaar van alles te beleven voor gezinnen! Samen bewonder je de Nederlandse geschiedenis van 1200 tot nu, van de grootste kunstwerken tot de kleinste details. De familie-activiteiten maken een bezoekje actief, interactief en educatief!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief