
Imagine: Kinderkapper& shop
Een winkel vol speelgoed en hebbedingen & waar zelfs je haar geknipt kan worden!
Imagine is een van de meest veelzijdige winkels vlakbij het Vondelpark! Ooit begonnen als houten speelgoedwinkel, is zij uitgegroeid tot een duurzame cadeauwinkel voor jong en oud.
Je kunt er terecht voor uniek en verrassend leuk speelgoed, kraamcadeaus, sieraden en boeken voor alle leeftijden.
Het is echt een klein warenhuis voor jong en oud, waar je altijd iets bijzonders vindt!
Kinderkapper
Bij Image werken ook ervaren kinderkapsters. In de vrolijk ingerichte kappersruimte, voelen de kids zich altijd op hun gemak. Broertjes en zusjes kunnen hier heerlijk spelen en lezen als ze even moeten wachten.
Voor meer informatie of voor het maken van een afspraak, klik je op de roze button.
PS. Wil je altijd op de hoogte zijn van de nieuwste en leukste tips? Meld je aan voor onze nieuwsbrief!
Imagine
Amstelveenseweg 131
1075 VX Amsterdam
Openingstijden
Winkel7 dagen per week open
Kinderkapper
Woensdag t/m zondag op afspraak
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Toffe zomer vakantiekampen in en om Amsterdam
Op vakantiekamp gaan is een geweldig avontuur. Gave activiteiten doen én natuurlijk nieuwe vrienden maken. Hoe leuk is dat! We hebben alvast een selectie gemaakt geweldige meivakantie en zomerkampen.
De 14 zomer highlights in Het Scheepvaartmuseum
Start je dag met yoga, vis plastic, stap aan boord van het VOC schip of ontdek het verhaal van de Walvis of Duiker Doris. Alles ademt water en scheepvaart deze zomer in Amsterdam! Gratis tot en met 12 jaar en tijdens SAIL voor iedereen!
Leuke familieuitjes in juni en begin juli
Wij hebben heel veel leuke (GRATIS) uitjes voor juni en begin juli! Laat je inspireren door de tips die wij kregen!