De Mirandabad
Kom zwemmen in het Golfslagbad, duik van de hoge glijbaan of klim op drijvend speelgoed!
Of je nou wil recreatiezwemmen, banenzwemmen of zwemles wil volgen. Bij De Mirandabad kan het allemaal!
Tijdens het recreatiezwemmen liggen er geen zwemlijnen in het water en mag iedereen vrij spelen in het water. Maak gebruik van het speelmateriaal, of neem zelf wat leuks mee. Daarnaast is er een 25-meterbad waar je baantjes kan trekken.
Buiten is ook een zwembad. In de directe omgeving van dit bad is een klein speeltuintje met wipjes en een klimtoestel met glijbaan. Picknicken kan aan de picknicktafels rondom het bad.
Kinderen vanaf 4 jaar kunnen ingeschreven worden voor zwemles. Ervaren zweminstructeurs zorgen ervoor dat het kind op een prettige manier leert zwemmen in een veilige omgeving. Ook wordt er baby-, peuter- en kleuterzwemmen gegeven, en aanstaande moeder kunnen meedoen met zwangerschapszwemmen.
Klik door naar de website voor meer informatie over de verschillende baden, zwemlessen en de openingstijden per dag.
De Mirandabad
De Mirandalaan 9
1079 PA Amsterdam
Openingstijden
Zie site voor openingstijdenPrijs
Zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
1 april: 10 tips om je kind in de mailing te nemen!
YAY! 1 april!! Wij nemen deze dag graag onze kids in de mailing....klinkt niet aardig maar deze grappen kunnen ze vast waarderen! Of zullen zij jou te slim af zijn?
6x Natuurspeeltuinen in Amsterdam
Hoe fijn dat er in Amsterdam 6 toffe natuurspeeltuinen zijn waar kids na school en in het weekend lekker kunnen uitrazen! Dus, hup, oude kleren aan en op naar een van deze speeltuinen in de natuur.
10x tips voor lente familie-uitjes in Amsterdam
Hallo lente! Welkom voorjaar! Oh zo heerlijk. Het zonnetje schijnt en de krokusjes en narcissen bloeien al in de parken en groenstroken. Echt een fijne tijd om op stap te gaan. Waarheen? Hier wat leuke tips!