Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Feestje op het water

Vlotten bouwen, zeilen, kanoën: vier je kinderfeestje op het water bij Watersportcentrum Sloterplas!

Watersportcentrum Sloterplas is nog geen half uur van het centrum gelegen en toch midden in het groen aan de Sloterplas.

Voor je feestje kies je uit één van de volgende activiteiten: vlotten bouwen, optimistzeilen, kanoën (allen vanaf 8 jaar).

Voor je feestje heb je minimaal 10 mensen nodig die allen zwemdiploma A hebben. Wanneer jullie op het water zijn, hebben jullie wel een zwemvest om. Het feestje duurt minimaal 2 uur en is onder begeleiding van een instructeur. 

Tip: reserveer bij het familierestaurant Het Boothuis, voor een gezellige afronding van het feest!

Voor meer informatie over activiteiten en om te reserveren, klik op de roze button.

Watersportcentrum Sloterplas

Christoffel Plantijngracht 4

1065 DA Amsterdam

Openingstijden woensdag, zaterdag en zondag
Prijs €10 tot €15 (afhankelijk van feestje) per deelnemer, minimaal 10 personen
Mail direct

Mail direct naar Watersportcentrum Sloterplas

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Fun Forest Feestje

Vier je kinderfeestje in de bomen, kom klimmen bij Fun Forest Amsterdam!

Freerun feestje

Leef je uit tijdens jouw feestje bij JUMP freerun! Leer en bekijk te gekke freeruntricks!

FunZone Speelparadijs

Ben je jarig? Vier je feestje in dit grote indoor speelparadijs vol attracties en spellen!

Onvergetelijk VR kinderfeestje bij The Park Playground

Zet de VR-bril op en stap een compleet andere wereld binnen bij The Park Playground in Amsterdam!

Uitgelicht

Tip: leuke musicallessen

Monsters in het museum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Naar het Van Gogh Museum met kids

Jonge kunstenaars opgelet! In het Van Gogh Museum is het hele jaar door van alles te beleven voor gezinnen. Hier zie je niet alleen bekende werken van de meester, maar ga je ook zelf aan de slag met verf en kwast tijdens de kinderworkshops! Een interactief museumbezoek gegarandeerd.

Leuke gezinsuitjes in september en begin oktober

Er zijn weer een hele hoop fijne uitjes in september en begin oktober. Van weekend van de wetenschap tot lieve voorstellingen en festivals.

Onvergetelijke kinderfeestjes voor feestvarkens in en om Amsterdam

Had je in de zomer ook een jarige? Of binnenkort een kinderfeestje vieren? We hebben hieronder weer superleuke verjaardagsfeestjes in en om Amsterdam verzameld. Veel plezier!

Dagje uit in de oude binnenstad van Amsterdam: deze 3 musea zijn verrassend leuk!

Een dagje Amsterdam met kinderen saai? Echt niet! Onze Kidsproofreporters bezoeken drie verrassende musea in de oude binnenstad van Amsterdam. Het leuke? Ze liggen allemaal op loopafstand van elkaar. Onderweg wandelen we langs de grachten, pakken we een terrasje en maken we van museum naar museum een gezellig avontuur. 

Wat een gave winactie weer! Klik door om mee te doen!

Ik doe mee!