Een Knutselkookfeestje
Kies je thema en het feest kan beginnen bij de Knutselkookclub!
Ben jij klaar voor het Knutselkookfeestje?
Heb je een piraten- of prinsessenfeest, dan ga je eerst verkleden in themakleding. Daarna gaan jullie knutselen of koken!
De thema’s:
- Piratenfeest
- Prinsessenfeest
- Pizzafeest
- Koekjesfeest
- Kookfeest
- Cake-lolliefeest
- Pastafeest
- Boltaartenfeest
- Slagroomtaartenfeest
- Cupcakefeest
Kom je op een woensdag uit school? Voor €2,50 pp is er dan een lekkere lunch extra te reserveren. Kom je op een zaterdag of zondag in de middag? Het is dan mogelijk om na het feestje nog even na te kletsen met de ophaalouders. Tegen betaling wordt er gezorgd voor een hapje en een drankje.
Het feestje duurt ongeveer 2,5 uur en is geschikt voor minimaal 6 en maximaal 12 kinderen.
Klik voor meer informatie over de verschillende thema’s en om te reserveren door naar de website.
Knutselkookclub
Amsterdam
Openingstijden
Mogelijk op woensdag, zaterdag en zondag. Bij reserveren aangeven.Prijs
€17,95 per kind.
Mail direct
Telefoonnummer
Lijstjes voor Amsterdam
Meer inspiratie
Kinderfeestje: Apenkooien & Lasergamen
2 Activiteiten, 1 geweldig feestje! Apenkooien + Lasergamen, volledig verzorgd bij jou in de buurt.
Bowlen, Lasergamen en Minigolf op je kinderfeestje
Bij Aloha vier je een tof verjaardagsfeestje en kun je èn Bowlen èn Lasergamen èn Minigolf spelen!
Onvergetelijk VR kinderfeestje bij The Park Playground
Zet de VR-bril op en stap een compleet andere wereld binnen bij The Park Playground in Amsterdam!Blogs & inspiratie
Alle blogs
14x vrolijke familieconcerten in Het Concertgebouw
Van cello's en Taylor Swift tot winterliedjes en muzikale avonturen voor de allerkleinsten klinken dit muziekjaar weer door Het Concertgebouw!
Sinterklaasfeest bij Pathé
De bioscoop is een Sinterklaasparadijs voor de kleintjes. Mét kans op een toffe prijs! Lees wat er van 1 oktober t/m 5 december te doen is in de bioscoop!
Speuren en film maken in Eye
Wij maakten onze eigen film tijdens de workshop Filmmagie en speurden daarna door een van de coolste gebouwen in Amsterdam: Eye