
Vier je feestje met dieren
Op de kinderboerderij van het Amstelpark kan dat!
Vier je verjaardagsfeestje in het Amstelpark! Met je vriendjes en vriendinnetjes kun je lekker spelen en dieren bekijken.
Als je je feestje hier viert, krijg je een kindermenu. Er zijn 2 soorten waar je uit kunt kiezen; Menu Kroker/Frikandel of Menu Kipnuggets. Wil je liever andere snacks of broodjes? Dat kan ook!
Kijk voor meer informatie en om te reserveren op de website. Klik hieronder op “naar de website”.
Stadsboerderij Amsteldieren
Amstelpark 18
1083 HZ Amsterdam
Openingstijden
Elke dag geopend van 10.00 - 16.00 uur.Gesloten op 30 april, tijdens de kerstdagen en nieuwjaarsdag.
Prijs
Entree gratis, kindermenu vanaf €5,25 per kind.
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
16X Uitjes met Pinksteren en in juni
Jij al bedacht wat je met Pinksteren, Vaderdag en de andere dagen in juni gaat doen? Laat je inspireren door de tips die wij kregen!
Knutseltips voor vaderdag!
Een eigen gemaakte knutsel is toch altijd het aaaaaallerleukste met Vaderdag!

Een middag Rijksmuseum met kids
In het Rijksmuseum is het hele jaar van alles te beleven voor gezinnen! Samen bewonder je de Nederlandse geschiedenis van 1200 tot nu, van de grootste kunstwerken tot de kleinste details. De familie-activiteiten maken een bezoekje actief, interactief en educatief!