Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kinderboerderij De Buiktuin

Roep de tamme gans en ze roept naar je terug!

Niet alleen de gans genaamd Lady is leuk, ook de minivarkens zijn een bezoekje waard. Verder kijk je je ogen uit bij de verschillende soorten geiten, waaronder het dwerggeitje Prikkie. 

De konijnen wonen in de konijnenflats, in losse hokjes in de stal en in het binnenlokaal. Als je geluk hebt, zijn er ook jonge konijntjes te zien! 
De cavia’s hebben het ook goed voor mekaar met een binnen- en buitenverblijf.

Maar er is nog meer! Zoek de verschillende vogelsoorten in de volière, zoals het diamantduifje en het zebravinkje. Ook op het pleintje is genoeg te zien. Daar lopen alle kippen, sierduiven, zijdehoenders, pauwen en de gans rond. Koop een bakje voer en alle kippen komen bij je staan!

Klik hieronder door naar de website voor een verdere kennismaking met de dieren of pak je spullen en bezoek de boerderij!

PS: Heb je nog oud brood, groente of fruit over? Neem het mee en geef dit aan de verzorgers. De dieren gaan smullen!

Kinderboerderij De Buiktuin

Noordhollandschkanaaldijk 19

1034 ZL Amsterdam

Openingstijden Elke dag geopend van 10.00 tot 16.00 uur.
Prijs gratis
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!

Buurman & Buurman gaan naar de maan (4+)

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Intocht Sinterklaas in Amsterdam en omgeving 2025

Trippel trappel trippel trap! Sinterklaas is onderweg met zijn Pieten. Wij hebben een overzicht gemaakt wanneer hij waar aankomt dit jaar! Bekijk snel alle Sintintochten in en om Amsterdam.

Familiemaand in het Rijksmuseum

Het is familiemaand in het Rijksmuseum. Ga met de hele familie op reis door de 17de eeuw. Toegang t/m 18 jaar is gratis.

De leukste Halloween activiteiten met kids

Halloween is het feest om het einde van de zomertijd te vieren. En natuurlijk ook om lekker te grrrriezelen! Bekijk snel de griezeligste activiteiten in en om Amsterdam!

De Vier van Noord-Holland | Heel Noord-Holland schaatst!

Veel schaatsplezier voor iedereen op de ijsbanen in Alkmaar, Amsterdam, Haarlem en Hoorn, in oktober en november!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief