Lekker verkleden!
Een kist vol verkleedkleren en schmink van de Kinderfeestwinkel is altijd een succes!
Wil je thuis je feestje vieren? Dan moet je zeker de verkleedkist huren van de Kinderfeestwinkel!
Je kunt de kist per thema kiezen of je kunt verschillende thema’s mengen, zodat de kist geschikt is voor jongens en meisjes of voor kinderen van verschillende leeftijden. Piraten, Harry Potter, Prinsessen, Elfjes…er zijn heel veel verschillende thema’s!
De kleding wordt door de Kinderfeestwinkel gewassen.
De kist kan de dag voor het feestje worden opgehaald en de dag na het feestje worden teruggebracht.
Benieuwd welke thema’s er allemaal zijn? Kijk dan snel op de site, zie hieronder.
de kinderfeestwinkel
Gerard Doustraat 65
1072 VL Amsterdam
Prijs
€ 60.00 per kist, tot 10 kinderen.
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Van Gogh en de Roulins — een kleurrijk familie-uitje
Samen op ontdekking in het Van Gogh Museum! Met een speurtocht, creatieve activiteiten en het miniatuur Gele Huis is dit een topuitje voor gezinnen.
Een middag Rijksmuseum met kids
In het Rijksmuseum is het hele jaar van alles te beleven voor gezinnen! Samen bewonder je de Nederlandse geschiedenis van 1200 tot nu, van de grootste kunstwerken tot de kleinste details. De familie-activiteiten maken een bezoekje actief, interactief en educatief!
Sfeervolle november en begin december uitjes
Donkere, korte dagen, lichtjes weer aan. Gelukkig zijn er heel veel leuke, sfeervolle uitjes deze tijd van het jaar