Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

2turvenhoog festival

Hét theaterfestival voor de allerkleinsten op 6 en 7 april bij de Schuur en de Phil. in Haarlem.

Het kunstenfestival voor de allerkleinsten

Het is weer tijd voor het 2turvenhoog festival: het kunstenfestival voor de kleinsten, de allerkleinsten, de aller-, allerkleinsten, voor volwassenen, voor iedereen.

Het jaarlijks terugkerende 2turvenhoog festival toont kwalitatief hoogwaardige (podium)kunsten voor de allerkleinsten aan een zo breed mogelijk publiek. Het veelzijdige, internationale programma bestaat uit theater, dans, muziek, performances en beeldende kunstinstallaties.

Met de mooiste voorstellingen biedt 2turvenhoog vele jonge kinderen en hun volwassen begeleiders een hele mooie, vaak eerste, theaterervaring. Juist deze gedeelde ervaringen tussen ouders, grootouders, broertjes en zusjes en/of andere volwassen begeleiders zijn heel belangrijk!

Tweede Paasdag én de dag na Pasen

Het 2turvenhoog festival komt zoals elk jaar op Tweede Paasdag naar de Schuur en de Phil. in Haarlem. Dit jaar is er ook de dag ná Pasen een theaterprogramma boordevol leuks voor mini-theaterfans. Op 6 & 7 april vind je in beide theaters een tof programma vol theater, dans, muziek en beeldende kunst.

Een leuk, kleinschalig uitje voor de hele familie!

Kom jij ook gezellig kijken met je kleintje? Meer info over de voorstellingen en tickets in Haarlem? Klik op de roze website button!

Tip: meld je aan voor onze nieuwsbrief en ontvang nóg meer leuke inspiratie voor uitjes met kinderen.

Data:

  • maandag 6 april 2026
  • dinsdag 7 april 2026

PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.

2turvenhoog festival

Openingstijden Zie website
Prijs Zie website
Mail direct

Mail direct naar 2turvenhoog festival

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier

Uitgelicht

Bak ook mee voor KiKa!

Gave tip: Monster Jam, mis het niet!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Aanrader: ga hierom naar het Museum Rembrandthuis met je mini Rembrandts

Zo leuk, uitgenodigd worden om als allereersten (yeah!) de gloednieuwe tentoonstelling Rembrandts Masterclass uit te proberen! Daar werden onze Kidsproofreporters Aukje en Kees wel enthousiast van. En hun moeder Harmke ook, want die was eigenlijk nog nooit in het Rembrandthuis geweest.

Glaskunst ontdekken bij Museum JAN

Blinkend pareltje in de regio: Een glasmuseum, is dat leuk met kinderen? Gooien ze niet per ongeluk iets om? Even mijn grootste angst opzij schuiven en gewoon gaan. Met een speurtocht, creatieve workshops en heel veel kleurrijke kunstwerken is Museum JAN een superleuk Kidsproof uitje!

5x Natuurspeeltuinen in Amsterdam

Hoe fijn dat er in Amsterdam 5 toffe natuurspeeltuinen zijn waar kids na school en in het weekend lekker kunnen uitrazen! Dus, hup, oude kleren aan en op naar een van deze speeltuinen in de natuur.

3 x lammetjes kijken: hier zijn weer lammetjes geboren!

In het voorjaar worden op de boerderijen in buurt van Amsterdam weer lammetjes geboren! De jonge diertjes dansen vrolijk in de wei en kijken vast uit naar een bezoekje van de kids. Benieuwd waar je ze kunt aaien? We verzamelden onze favoriete locaties in Amsterdam voor je.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief